Dikey Tül Perde

Ladysea

Guru
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2010
660
504
Arkadaşlar Merhaba Konuyu Doğru yere açmışımdır umarım Yeni Eve taşıncam Dikey perde Tül yaptırmak istiyorum Şu yeni çıkanlardan 3 bir arada olan aynı zamanda tül perde fon Olanlardan Bu tarz perde kullanan Varmı acaba Varsa yıkama Özelliği kolaymı ve kullanışlımı Cevaplar için şimdiden Teşekkürler

Böyle bir dikey mekanizmalı ip perde kullandım, ailemin evinde de dikey jaluzi.
Verdiğim para haram zıkkım olsun, 2 sene olmadan çöp oluyor, kitlenme yaşanıyor, çıkarmak takmak çok büyük sıkıntı.
Ben kaldırdım 1 sene olmadan bununla mı uğraşacağım diye.
Normal tül candır.

Ben neredeyse bir sene olucak kullanalı ve oldukça memnunum çok pratik ve güzel, pencereyi açmak için komple çekmene gerek kalmıyor istediğin yerden elinle itince bile açılıyor (ne kadar sağlıklı bilemiyorum) yıkama konusuna gelirsek aparat çıktığı için sadece lekenen yeri yıkaya biliyorsun bu bence çok güzel ben henüz yıkamadım ama... sadece bi tanesinin aparatı kırıldı benim yüzümden o kadar onu nasıl düzeltebilirim bilemiyorum onun dışında kullanım açısından süper

Bende dikey tül aldım 1 kere yıkadım ve çöp oldu perde çok ağır ayrılıyor ağırlıktan mekanizma taşımıyor tırnakları kırılıyor perdeci överek sattı mutfağa iade almıyorlar kavgayla iade ettim tavsiye etmem asla almayın çok ağır ıslakken takmak imkansız ömrümü yedi satarken aman abla yaman abla sonra seni tanımıyorum bendeki mekanizma pas attı perdeye sakın almayın

Pencere de rahat açılsın güneşlik vs ile de uğraşmayım diye düşünüyordum ben de.
Böyle deyince şaşırdım.
Çok da az tutmuyor tabi.

O kadar mi kötü.
Bana çok pratik gelmişti hâlbuki.
Hiç macera aramayayim mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…