Saç Bakım Ürünleri diken gibi olan saç uçlarımdan kurtuldumm:)

gulmisal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2009
241
0
kardeşlerim saç uçlarım artık okadar kurumuştuki sertlikten kopmaya başlamıştı her tarafdığımda çıtçıt gidiyordu uçlardan.denemedğim yağ krem kalmadı.geçen gün kuaförüm bonacure kürü verdi bana yumuşacık oldu herkese tavsiye ederim zemuszemus

bende de var aynı urun .
sen nasıl kullanıyorsun cnm ben banyodan cıktıktan sonra nemı alımıs sacıma suruyorum 1 saat kadar bekletıp yıkıyorum ipek gibi oluo saclarım. duzenlı kullanmadım ama kullanmak ısteyenlere tavsıye ederım .saclarım yaglı oldugu ıcın ertesı güne acayıp yaglanıo,basık oluo saclarım

bende almayı düşünüorum bu ürünü ama saçım yağlı tavsiye eder misiniz?

canım, tam olarak bonecure'n hangı ürününü kullandıgını yazar mısın?
netten kür olarak bulamadım da..

Son düzenleme:
bende de var aynı urun .
sen nasıl kullanıyorsun cnm ben banyodan cıktıktan sonra nemı alımıs sacıma suruyorum 1 saat kadar bekletıp yıkıyorum ipek gibi oluo saclarım. duzenlı kullanmadım ama kullanmak ısteyenlere tavsıye ederım .saclarım yaglı oldugu ıcın ertesı güne acayıp yaglanıo,basık oluo saclarım

kuzum sen delirdin mi:)üzerinde yazıyor ya 5 10 dk bekletin diye.okadar bekletmek çok zararlı.. hem yağlı diyorsun saçım okadar bekletirsen saçın tabi ertesi gün bağlanır:) banyodaylen saçının nemini al ve 5 dk beklet sürüp...kaydirigubbakcemile3

canım, tam olarak bonecure'n hangı ürününü kullandıgını yazar mısın?
netten kür olarak bulamadım da..

acil kurtarma kürü yazıyor .. 80 ytl canım ben öyle aldım... saç diplerine sürmeyeceğin için yağlıda olsa sorun değil saçların yumuşacık yapıyor

dediğin krem bu mu pekii $09191500744[1].jpg

kuzum sen delirdin mi:)üzerinde yazıyor ya 5 10 dk bekletin diye.okadar bekletmek çok zararlı.. hem yağlı diyorsun saçım okadar bekletirsen saçın tabi ertesi gün bağlanır:) banyodaylen saçının nemini al ve 5 dk beklet sürüp...kaydirigubbakcemile3

vallahı bana kuaforum banyodan sonra 1 saate kadr nemı alınmıs sacta bekletebılırsın dedı. ayrıca sac dıplerıne suruluyor bu urun uclarına degıl.. yanı en azından ben oyle bılgılendırıldım

sımdı bc sıtesınden okudum arkadaslar bu krem sac koklerı harıc tum saca surulup 5-10 dakıka bekletılıp yıkanıyormus.

e diyorum ya işte.hem saçın yağlı hem 1 saat bekletiyosun en başta ondan dolayı yanlış.. birde saç diplerine sürerseniz bu tür ürünleri kel kalırsınız ilerde.kuaförün yanlış bilgilendirmiş.

kızlar ben bu ürünleri GG den daha uyguna buldum ama almakta teredütteyim :KK43: sahte çıkarmı ? acil kurtarma setleri var , normal fiyatları şampuan 35 , kür 80 nem spreyi 65 flndı sanırm.. GG de 30-50-50 olarak buldum , saçımın acil düzelmöesi gerek ama çok da pahalı :KK43: GG den aldınızmı hiç bu ürünleri ?

merhaba benimde saçlarım açıcı boya ve düzleştirci kullanmaktan uçlarında yanık gibi sertlikler var kullandığınız kürü kullansam iyi gelirmi acaba fiyatı ne kadar sadece kuaförlerde mi bulabilirm teşşekkrler şimddn

X