Dik göğüsler için !

afra1685

Afra
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2010
264
23
Geçen haftalarda izlemiştim.Gülben ergenin programında doktor söylemişti.İki elinizi birleştirin , ( Hristiyanların dua ettikleri şekilde tabir edilirse ) ellerinizde biribirini itin bu şekilde göğüs kaslarınızı zorlayın 30a kadar yavaşça sayın her gün sabah öğle akşam yapın ..Göğüslerinizin dikleştiğini zamanla farkediceksiniz demişti..Zaten göğüs altında kaslardan oluşur sarkmalarına sebebte onları çalıştırmamamızdan kaynaklanırmış..ben uyguluyorum Sİz bakımlı hatunlarla paylaşmak istedimm

Bu uygulamayı duyduktan sonra bende yapmaya başladım ..Göğsüm kas yaptı sanki sıkılaştı aklıma geldikçe yapmaaya çalışıyorum

ellerimizi birleştirip mi itcez gögüsümüzemi koyup itcez. yoksa gögüsümüzle hiç el teması yapmıcazmı ben pek anlamadım

İki elini birleştirip itiyoruz canım..hani hristiyanların dua etme şekli varya işte onun gibi ellerimizi birleştirip itiyoruz zaten kol ve göğüs kaslarının hafif acıdığını hissediceksin

bn hala anlamadım ellerimizi o şekilde birleştirip yanlardanmı ittiriyoruz yoksa ortaya koyup kendimize doğrumu çekiyoruz :26:

ellerini dik olarak birleştirdin hani dua eder gibi ( hristiyanların dau etme şekli) işte o şekilde kollar tabi ibraz daha iki yana açılıyoo heh o şekilde it ellerini birbirine bak resim bile atıyorum canım şekil bu kollar biraz daha düz olsun ki itebilesin zaten kaslarının sıkıştığını hissediceksin günde 2 kere yaparsın 2 şer dk. yapsan yeterli canım

Eki Görüntüle 313900 bu resmi netten buldum ben kollarımı biraz yana açıyorum ki daha iyi iteyim birbirine tmm canımm hadi kolay gelsin ben her gün yapıyorum kas oluştu azcık dolgunlaştıklarını hissediyorum bence güzel bir teknik

Canım benimkiler küçük 75 i bile tam dolduramıyorum .. Bu hareketi yapalı 2 hafta oluyor ..tv de izlediğimde şöyle demişti : dik göğüsleriniz olsun istiyorsanız yapın ve meme alt dokusu kaslardan oluştuğu için bu hareketle çalıştırmalısınz ki dikleşsin dedi ..EE kas olursa dolgunlukta olur diyerek başladım yapmaya hareketi ben biraz hissediyorum dolgunlaştığını önceden sol göğüm daha sönüktü oda bu ara diri duruyoo sanki

hmm anladımm canımm 85 benim ama bu aralar büyüdü biraz hassaslaştı birazda şişti sıkıyor o yüzden napiyim bilmiyorum ay inşallah düzgün bi şekle kavuşur benim sol daha büyük sağa göre düzelir inşallah

RAbbim herkesin gönlüne göre versin Yine de halimize binlerce şükürler olsun Rabbim caresiz dertler vermesin canım

evet emek istiyor bazı şeyler,aslında herşeyin çözümü var ama insanlar genelde tembellik ediyor,alışkanlık haline getirmek lazım faydalı şeyleri,bir de unutuyor insan.o yüzden pcnin yanına kağıt fln koyup not almak lazım,yapılacak böyle faydalı şeyleri

paylaşımın için tşk.anladığım kadarıyla 1 er dakika yapmak yeterli çok üşengeçlik yapılacak bir durum değil.

Göğüsleriniz küçük mü?Çözüm çok basit kilo alacaksınız yani 90 kiloya yaklaşırsanız sütyen ölçünüz 95-100 olacak ki istemeyiz di mi bu şekilde artmalarını..Bu da şunu gösteriyor küçüklerse yapacak bir şey yok fındıklarla yaşamayı öğreneceksiniz biliyorum acımasızca oldu..Çok mu üzücü hayır daha kötüsü de olabilirdi 60 numara :):):) var mı 60-65 bilmiyorum..Benimki 95..Ne oldu başıma nur mu yağdı hayır yıllarca gizledim bir günah gibi kimse görmedi seninle beni ağlarken içim güldü gözlerim bir günah gibi gizledimmmmm!Seeeeeniiiiiii...Yine bir şarkıyla veda ediyorum bay!

bu hareketi boş boş otururken yapıcam kesinlikle göğsün üst kısmı kasılıyor. ancak tek başına yeterli değil bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…