Dik Göğüsler İçin Soğuk Su

lapis

tarçın
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2009
745
3
39
Ergenlikteyken benden 6 yaş büyük olan kuzenim duş aldıktan sonra göğüslerimi soğuk suyla yıkamamı tavsiye etmişti o zamandan beri yaparım.Bazen ihmal ettiğim oldu ama çok faydasını gördüm.Eşim sütyensizken sütyenli zannediyor.Çocuk doğurduktan sonra ne olur bilmem tabii :) Ama arkadaşlarım falan hamamda görünce hayret ediyorlar.
Bu bilgiyi paylaşayım dedim.:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

Ergenlikteyken benden 6 yaş büyük olan kuzenim duş aldıktan sonra göğüslerimi soğuk suyla yıkamamı tavsiye etmişti o zamandan beri yaparım.Bazen ihmal ettiğim oldu ama çok faydasını gördüm.Eşim sütyensizken sütyenli zannediyor.Çocuk doğurduktan sonra ne olur bilmem tabii :) Ama arkadaşlarım falan hamamda görünce hayret ediyorlar.
Bu bilgiyi paylaşayım dedim.:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

yazın iyi de kışında soğuk su nasıl olur bilmem??:KK53:

ya bencede usuruz vallah dustan sonra nasil giyindigimi bilmiyom usuyorum :KK9::KK1:

dustan sonra soguk suyu bende yapiyorum
sadece goguslere degil saclara daha parlak bi gorunum veriyo
ustelik kan dolasiminida hizlandiriyo:KK66:

bunu çok defa duydum gerçekten de göğüsleri dikleştiriyor. 35 yaşında bir kadın 3 çocuk emzirdiği halde göğüsleri bu soğuk su sayesinde çok güzel duruyormuş. ya ama benim nefesim kesiliyor yaparken. güzellik uğruna ölüp gidicem yaaaa.... :18:

bunu çok defa duydum gerçekten de göğüsleri dikleştiriyor. 35 yaşında bir kadın 3 çocuk emzirdiği halde göğüsleri bu soğuk su sayesinde çok güzel duruyormuş. ya ama benim nefesim kesiliyor yaparken. güzellik uğruna ölüp gidicem yaaaa.... :18:

alisirsin alisirsin:KK1:

sende alistira alistira yap canim ilk ilik yap sonra brz daha soguk sonra brz daha boyle devam eder...
yada ilk basindan basla soguk suyla yikamaya oyle goguslere inersin..
zaten cok fazla tutma usutursun bu havalarda:nazar:

Son düzenleme:
alisirsin alisirsin:KK1:

sende alistira alistira yap canim ilk ilik yap sonra brz daha soguk sonra brz daha boyle devam eder...
yada ilk basindan basla soguk suyla yikamaya oyle goguslere inersin..
zaten cok fazla tutma usutursun bu havalarda:nazar:

dediğin gibi yaparım canım. ılıktan soğuğa geçerim. napalım güzellik için değer :KK64:

onun yerine buz ile masaj yapsam ztn elimde erio soğuk su niyetine geçio masaj yaparken dün su gbi oldu :KK70:

peki bu soğuk su sarkmış göğüsleri sıkılaştırıp dikleştiriyor mu yoksa dik olanların sarkmasına mı engel oluyor. 1 çocuk emzirdim çok olmasa da sarkma var hafif:KK43:(((((((((((((((

ayyy dondum sanki buz sürüosun... içim geçti sürünce ...:))):KK62::KK62::KK62:

ben bu işlemi yazın hep yapardım ama kış olunca tabi doğal olarak vazgeçtim... çünkü dondum :KK1: :KK1: bi kaç defa gene denedim ama titreyerek çıktığım için yapmadım artık :KK1: ama gerçekten işe yarıyor.yaz gelsin tekrar başlayacam :KK53::KK53:

soguk su gercekten iyi geliyor duştan sonra üşenmeyin yapın :KK34:

peki soğuk suyu ne kadar süre tutmak gerekiyo?yazın neyse de kışın hasta olmaktan korkuyorum. :)

valla ben 1 buçuk aydır her banyodan çıkışta mutlaka soğuk su tutarım...ikisine toplam 3 dk civarı...duş almadığım günlerde yani hemen hemen hergün buz masajı yaparım gözle görülür bişey olmasada ben farkediyorum anlayacağınız sabırda gerekli pes etmemek lazım:76:

Sadece göğüslere değil tüm vücuda yapmak lazım.Ben bacaklarıma yapıyorum genelde.Varis ve çatlaktan korktuğum için..yukarı çıkamıyorum pek.ama bazen yapmak lazım başa bile.Kan dolaşımı için :) ben de göğüslerime yapmaya başlicam en azından kışa kadar.Sarkacaklar diye ödüm kopuyor :KK43:

suyu ayrı ayrımı tucucaz yoksa ikisine aynı anda tutsak bir kaç dk olrmuu ?küçük zaten dolgunlaştırırmı peki?

X