Bölgesel İncelme dik duran kalçalar için

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

magnilda

happy birthday to me
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2008
450
0
kızlar uzun yıllardır dikkat ettiğim ve gerçekten kanıtlanmış birşey söyleyeceğim size poponuza oturan yani hani yuvarlağını tam kapatmayıp iz yapan olur ya yarısı taşar çamaşırdan özellikle sliplerde işte onlardan giymeyin onlar poponun o hizada şeklini bozuyor sıkı boxer tarzı çamaşırlar gyin poponuzu komple sarsın yuvarlaklığını toparlasın farkı göreceksiniz... sadece giydiğiniz an değil uzun süre giyip deneyin iki üç hafta sonra daha şekilli poponuz olacak ayrıca buna ek olarak korsede giyebilirsiniz toplamaz deniyor ama gerçekten topluyor annem 57 yaşında ne göbek var ne kalçada bi şekil bozukluğu, sarkma.. ama korsesini hiç çıkartmaz sadce yatarken çıkarır.. kesinlikle denemeye değer kaybedecek bişeyimiz yok gidip bütün slipleri kaldırın ve boxerlara dönüna.s.

hmm bunu öğrendiğim ii olur artık boxer giymeye özen göstericem paylaşım için tşk.ler

evet ya bende fark ettim bunu benimkiler mas.hem dik hem kocaman

evet haklısın bende yan simitlerrimden:) korse sayesinde kurtulmuştum. korse sıkarak vucudun sarkan yerlerini toparlıyo

Zaten iz yapan sliplerden nefret ederim çok çirkin duruyor birde yürüyüş yaparken poponuzu sıkarak yürüyün inanın daha faydalı hemde üç günde bile farkediyor

dogrudur bende katiliyorum buna.benimde bir korse olucak biryerlerde... kac zamandir bunu düsünyordum.birinin daha ayni seyi söylemesi düsüncemi hakli cikardi.bende baslamak istiyorum korse giymeye.

bu tarz

Eklentiler

• $BX00042.jpg
    6 KB · Görüntüleme: 341
  • $Florida_BH_Boxer_Boxer.jpg
    8,7 KB · Görüntüleme: 139
  • $41cgg.jpg
    7,6 KB · Görüntüleme: 141
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…