Dıenomet kullananlar

Berfinberfin24

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2017
151
23
28
Merhaba arkadaşlar doktor bende kist olduğunu Endometriozis olabilecegini söyledi kesin tanı için de doğum kontrol hapı yazdı visanne yazdı ama piyasada olmadığı için eczane eş değer olan dıenomet verdi aranizda kullanan var mı dıenometi kullananlar yazarsa ne gibi etkileri var söylerseniz çok sevinirmm

Merhaba ilacı kullanmaya başladınız mı? Doktor bana da Dienomet 2 mg ilacı verdi. Sigarayı bırak dedi ama bırakamıyorum o yüzden ilaca da başlayamıyorum. Siz sigara kullanıyor musunuz bir etkisini gördünüz mü acaba?

Merhaba evet ilacı kullandım ben. Kullanmaya başladıktan sonra bir süre sonra adet oldum 15 gundurde kanamam bitmedi o yüzden ilacı yarıda bıraktım .yarın doktora gidicem Sigara kullanmıyorum ben

Merhaba ilacı kullanmaya başladınız mı? Doktor bana da Dienomet 2 mg ilacı verdi. Sigarayı bırak dedi ama bırakamıyorum o yüzden ilaca da başlayamıyorum. Siz sigara kullanıyor musunuz bir etkisini gördünüz mü acaba?
Merhaba evet ilacı kullandım ben. Kullanmaya başladıktan sonra bir süre sonra adet oldum 15 gundurde kanamam bitmedi o yüzden ilacı yarıda bıraktım .yarın doktora gidicem Sigara kullanmıyorum ben

X