didyma Burun Estetiği Ameliyatıb

arkadşlar yorumlarınız için çok teşekkür ederim...inanın hiç pişman değilim şu halımle bıle kendıme öz güvenım öyle bir geldiki:d çene amılyatımı soran arkadşda şuan sadce dudağım uyuşuk o kadr başka hiç bir his acı filan yok :d zaten ameılyattan çıktığım ılk andan bu yana gram dahi acım olmadı..sadce şişlikler yüzünden moralım bozuktu ki bu da geçici bir süreç onun dışında hiç bir sorun yok çok şükürrr doktorumdan tek isteğim doğal bir burundu saolsun o da aşırı doğal yapmışki okuluma gittim kımse farketmedı bıle:d

harika olmuş geçmiş olsun nerde ve kaça yaptırdınız acaba:?bende bayramdan sonra inş.:kedi:

kesinlikleee iyiki yaptırmışsn harika maşallah doktorun süper iş çıkarmış herşey çok dogal

saolun arkadaşlar:d burçin canım central hospitalda yaptrdım fiyatını özelden atımm

Güzel olmuş, baya değiştirmiş , gayette doğal duruyorkaydirigubbakcemile5

çok güzel olmuş. çok geçmiş olsun.dr.göksel bey belliki işini severek yapıyor çünkü çok doğal duruyor.ismini duymadım diyen arkadaşlar sadece kadınlarkulubunu baz alıyolar halbuki burda ismi yazılmayan ama işini çok iyi yapan ve piyasada ismi duyulan bir sürü kbb cerrahları var

güzel olmuş baya değiştirmiş seni iki ameliyat birlikte olunca

teşşkür ederim arkadşlarrr evet doktorum çok ii biri aslında bazı kanallara çıkmısta netten bir araştırırsanız ünlü biri gerçekte

teşşkür ederim arkadşlarrr evet doktorum çok ii biri aslında bazı kanallara çıkmısta netten bir araştırırsanız ünlü biri gerçekte

canım cenenı de yaptırmakla cok dogru bı karar vermıssın ben bunun pısmanlıgını yasıyorum arastırma asamasındayım bende burun cene (belkıde gogus) bırlıkte olucam bıraz cenede enfeksıyon rıskı benı tedırgın edıyor cenenın ıyılesme suresı nasıl gectı bıraz bılgı verırmısın

cok güzel olmussun masallah cnm fiyatini ögrenebilirmiyim? kac gün kaldin hastanede ve tampon kullandimi? bende burun ameliyati olmak istiyorum ama hala doktor arastiriyorum

armıne85 arkadşım ılk 2 hafta sadce sıvı şeyle yıyorsun o kadr birde dudağın biraz uyuşuk bir garip ama ıykıde olmusum dıyorsun amılyat sonrasıda sıvı yıye yıye bı kılo verdım sormaaaaa yanı 1 taşla 2 kuş vurmus gibi lıposuctıon yaptırmıs gıbı hissedıyorum kendımı:d ben çok memnunum sadce mılletı öperken bişey hissetmıorum kı bu da geçici bir sorun başkada bir problemım yok çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…