diane35

freeware

2. üyelik sebebi ile profil pasif edilmiştir.
2. Üyelik !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2011
1.077
215
Adetimin 10 gün sürmesi nedeni ile doktora gittim.24 gün önce,adetin 3.günü tahlil yaptırdığımda DHEA-S: 534
TSH: 0,8296
E2: 34
LH: 4,7 FSH : 3,94
PROLAKTİN :50,18 çıktı.
ultarsonda herhangi birşey çıkmadı.
kist vs. yokmuş. 27 yaşımda ve bekarım. doktorum diane 35 verdi. adetin 3.günü kullanmaya başladım ve kullandığım süre içinde de hep lekelenme oldu. 21. hapı içtim sanmışım ve içmemişim. 20 gün kullanmış oldum .son haptan 4 gün sonra(yani dün) adet gördüm. adet 2.günü bugün.
şimdi 2.kutuya başlamalı mıydım? o son hapı da içmeli miyim? yoksa 7 günün dolmasını mı beklemeliyim. 21 gün den sonra 7 gün ara verilecek denmişti.
Ne yapmam lazım?
bilen var mı?
çok önemli bir sorunum yok heralde.. prolaktin de çok stresli 2 gün geçirmiştim ondan yükseldi heralde. öncekinde 12 miydi neydi.
hiç ilaç falan kullanmasam mı acaba??

2.kutuya başlamak için 7.günü bekleyin.zaten bu haplardan 21 tanesini degil 5 tanesini içseniz bile regl oluyosunz ben 10gün arayla regl oldum bu hap yüzünden.20 gün almış olmanız bi sorun olustrmaz yani. bundan sonraki kullanımları aynen söylenldgi gbi yapın ama.

ben de yıllar önce kist ve hormonal problemlerden muzdariptim... yasmin vermişti doktor... bi kaç ay onu kullandım... ama bıraktım çünükü hep kasıklarım ağrıyo gibi hissediyodum ğsikolojik olarak...sonra diane35 verdi doktor... ama o nasıl bi haptır... o kadar çok iştahımı açtı ki deli gibi yiyordum sonra kilo almaktan korktuğum için bıraktım... pek bi sorunun yoksa kullanma bence çünkü doktorlar bile kendi arasında bölünüyor... kimi doktor kistim alındıktan sonra kullan tedbir amaçlı dedi...kimisi de kullanma gerek yok dedi... bende iştahımı açtığı için bıraktım ve yıllardır da kullanmıyorum

ilk kullandığım bir kaç gün mide bulantısı ve iştah açma gibi problemler yaptı. sonra geçti. ama lekelenmeler hiç geçmedi. benim bugün gidip 2. kutuyu almam gerekiyodu ve gitmedim. çok üşendim. zaten önemli bir şey yok demişti. ben adetlerim 6-7 günü geçmesin diye istemiştim. lekelenmelerle 10 günü buluyodu çünkü. bu ilaçlarında yan etkisi tartışılıyo ve daha çok leke oldu. vazgeçtim.

yan etkileri var gercekten.kilo yapıyor,aşırı hassaslaştırıyor pskolojik olarak,ayrıca bende cok fazla mide bulantısı yaptığı için kullanmaya devam etmemiştim.. bnce bitkisel cayları deneyin mutlaka. aktarlarda bi karısım var adet düzensizligi için dedginzde veriyolar adet günlerinde içiyosunz sadece ve kist falan ne varsa söküyor denemenizi tavsiye ederim.hangi aktarda oldugunu özelden msj atabilirm.burdan yazmıyorum ki reklama girmesin

hayıt denediğimde birazcık faydası oldu ama düzenli devam edemedim. düzenli bir insn olabilsem keşke..
atarsanız sevinrm.

özelden msj attım nerden aldıgımı. bu bnm dedgim karısım her zaman içilmiyor sadece adet günlerinde içiyosun

teşekkürler canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…