Aile Planlaması Diane35 gebelikten korur mu

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

yobodayi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2014
50
8
Merhaba ben 3 yıldır diane35 kullanıyorum fakat gebeliği engelleyici bir özelliği var mı bilmiyorum içinizde kullanan yada kullanmış olan varsa yardımcı olabilir mi, şimdiden çok teşekkür ederim :)

Merhaba ben 3 yıldır diane35 kullanıyorum fakat gebeliği engelleyici bir özelliği var mı bilmiyorum içinizde kullanan yada kullanmış olan varsa yardımcı olabilir mi, şimdiden çok teşekkür ederim :)
ben dort yildir kullaniyorumm 1 yildirda diane 35 e basladim hic bi sorunum yokk korunma yontemi olarak kullaniyorumm ama ben sizi tam olarak anlamadim hamile kalmak mi istiyosunuz yani zararini mi soruyorsun

ben dort yildir kullaniyorumm 1 yildirda diane 35 e basladim hic bi sorunum yokk korunma yontemi olarak kullaniyorumm ama ben sizi tam olarak anlamadim hamile kalmak mi istiyosunuz yani zararini mi soruyorsun

Yok hayır ben de korunma yöntemi olarak kullanmak istiyodum ama o amaçla kullanılıyo mu bilmiyodum o yüzden sordum çook teşekkür ederim cevabınız için :)

Yok hayır ben de korunma yöntemi olarak kullanmak istiyodum ama o amaçla kullanılıyo mu bilmiyodum o yüzden sordum çook teşekkür ederim cevabınız için :)
Rica ederim canimm ama tavsiyemm kilo almayla bi sorununuz yoksa yasmin daha iyi bu biraz kilo yapiyorr ben dort kiloo aldimm oda asiri zor kilo alan bi bunyem oldugu halde kii iyide olduu zaten zayiftimm ama cok memnunum benn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…