Devlette Labioplasti !!

Zynpkrkttt

Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2019
8
1
39
Labioplasti işlemini İstanbul’da devlet hastanesinde yaptıran var mı kızlar? Varsa kime, ne kadara yaptırdığınızı ve deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz?

Merhaba ben de 20 gün önce istanbul silivride op.dr eser ağar'a hem labioplasti hem daraltma ameliyatı oldum.ondan once uzun bir sure arastirdim cok ünlü iki doktorla görüstüm ikisi de astronomik fiyatlar verdiler.biri klitoris uzerindeki kilcal damardan dolayi risk alamam damar cerrahiyla girerim opersayona dedi.biri ekstra bi suru daha islem cikartti kozmetik gerekli gereksiz(g shot o shot vs...)Eser bey bu işi tüccar zihniyetiyle yapmayan hem insan olarak guvenilir samimi anlayışlı ilgili ,hem doktor olarak cok donanımlı ve titiz.en başından itibaren sureci birlikte yüruttük ilgisini hic eksiltmedi sık sık sordu takip etti.Ben sırf onun icin ankaradan istanbula gittim ve kesinlikle hayatimda verdigim en dogru kararlardan biri.keske dogumumda da istanbula ona gitseymisim .insanin en hassas oldugu alanda ve anlarda sonsuz guvenip sevebilecegi kendini guvende ve rahat hissedecegi birisinin varligi oyle degerli ki...benim cok acayip şişliklerim olmadı ilk gün fotografima bile gece bakip bakip sevindim...resmen sanat yapmış 10 yasindaki kizimla aşık atabilirim o kadar dogal ve guzel bi is cikarmis ki keske cok daha onceden yaptirsaymisim dedim.sonuc olarak kime olmayi düşünürseniz düşünün Eser beyin en dogru en dürüst en çıkarsız fikrini almadan karar vermeyin derim.

Cevap verdiğiniz gün üye olmuşsunuz, onu da geçtim devlet hastanesinde yaptıran birinden detaylı bilgi istedim. Tüm bunlardan alakasız özel kliniği olan bir doktor önerip süreçle ilgili bilgi vermeden (fiyat bilgisini falan es geçiyorum) fütursuzca övmüşsünüz. Lütfen yapmayın.

Arkadaşlar sırf reklam okumak istemediğim için devlet hastanesinde bu işlemi yaptırmış birilerinden bilgi istiyorum aslında. Yok mu bu konuda deneyim sahibi biri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…