devlet hastanesinde bişektomi yaptıranlar (ankara)

devlet hastanesinde bişektomi- yağ enjeksiyonu yaptıranlar varsa doktor öneriniz var mıdır ve fiyatlar ortalama ne kadar
Ben yaptıracağım kendimde Hacettepede personelim birçok görüştüm Prof. dr da var 4-5 senelik asistanda yeni uzmanda Burun estetiği yaptırdım yeni sayılır bişektomi ve ilk botoxlarım yapılacak belki yanaktan çıkan yağ elmacık kemiğine enjekte edilir sonuçlansın öyle isim vereyim ancak ; bir uzm. dr. görüştüm sıkıntılarım yanak belirginleştirme bişektomi olmasına rağmen ışık dolgusu ( birluk göz altı torbası için bu işlem benim gram morlum ve göz altım yok:) çene dolgusu vs vs sağlamda bir fiyattı yeni uzman bir dr bu prof hoca gittim paragöz değildir gerekmedikçede işlem yapmaz birde asistanada gittim tus dereceli 1 seneyede uzman dr o profla aynı şeyleri söyledi mesela çene dedim çenende sorun yok üst diş yapın bozuk dedi ki doğruydu göz kapağı ameliyatı dedim yaşın genç 45inden sonra yaptır ya asalım kaşı yukarı yada botox dedi,,sonuç bişektomi ve botox yapılacak botoxla kaşlarımda kalkacak personel olmamdan dolayı çok cuzi bir para ödeyeceğim memnun kalırsam ismini yazacağım buraya asistan diince korkmayın bunlar basit işlemler açıkcası asistan paragöz olmuyor istekli oluyor ama asistanıda şöyle ayırın 2 senelik asistan kıdemsizdir ameliyata girmiştir ama kendi işlem yapamaz 3 senelik asistan orta kıdemlidir 4 seneleik asistan kıdemki 5 senelik asistan bai asistan ve sene uzmandır 4 ve 5 senelik olanları tercih edebilirsiniz...

çok teşekkür ederim. o zaman doktorla konuşup karar vermekte fayda var dediğiniz gibi. çok bilgilendirici bir yazı olmuş.memnun kalırsanız ismini yazmanız da çok iyi olur.cok sağ olun 💜

Ben personelim Prof. Dr. ücretsiz muayayene oldum Prof.lar paraya doymuş oluyor öyle şunu yapalım bunu yapalım demiyor burada çok övülen bir Dr muayane oldum ama öncesi son senesinde bir baş asistanla beni yeterince tatmin etti gereksiz işlemden kaçtı yaşın genç dedi alternatif yolları sundu misal ben çekik gözlüyüm göçmenim göz kapağı ameliyatı yaptırma 45ten sonra yaptır botox yapalım hem görmüş olursun dedi gibi, sonra başka bir uzm dr randevuda almış bulundum ki bu konu benim için çok rahat aynı gün alabiliyorum bana öyle işlemler saydıki hoca 8-10 işlem dinlemeidm biryerden sonras misal ışık dolgusu dedi eve gelince baktım göz altı torbası göz altı morluğu inanın ne morşuk ne torbam asla yok..mevcut hoca izinde gelince işlem ytapğacak burnumuda Hacettepede yeni yaptırdım ben prof plastijk cerraha gidttim paragöz olmayan biri tomografi et çıktı mecbur kkb gittim oda eti alırm estetiğide yapayım diince e yapın deidm:) güzelde oldu farkında olmayabilirsiniz ama et yada eğrilik sorunlarınız olabilir ve çok sorunlu burnunuzda yoksa kkb yaptırabilirsiniz güzel olursa onunda isim vereceğim ki güzel ama 20 gün oldu...ameliyat olacağım asistan misal prof bana dediki çene ucu dolgu istedim asla gerek yok olması gerektiği gibi diş yapın üst diş yapın bozuk dedi ortodentiye gittim oda aynını dedi ve muyayene olduğum drda:) ama diğeri çeneme hemen dolgu yapacak ..1 ağustos gelsin yazacağım..burnumda oturur

Ben personelim Prof. Dr. ücretsiz muayayene oldum Prof.lar paraya doymuş oluyor öyle şunu yapalım bunu yapalım demiyor burada çok övülen bir Dr muayane oldum ama öncesi son senesinde bir baş asistanla beni yeterince tatmin etti gereksiz işlemden kaçtı yaşın genç dedi alternatif yolları sundu misal ben çekik gözlüyüm göçmenim göz kapağı ameliyatı yaptırma 45ten sonra yaptır botox yapalım hem görmüş olursun dedi gibi, sonra başka bir uzm dr randevuda almış bulundum ki bu konu benim için çok rahat aynı gün alabiliyorum bana öyle işlemler saydıki hoca 8-10 işlem dinlemeidm biryerden sonras misal ışık dolgusu dedi eve gelince baktım göz altı torbası göz altı morluğu inanın ne morşuk ne torbam asla yok..mevcut hoca izinde gelince işlem ytapğacak burnumuda Hacettepede yeni yaptırdım ben prof plastijk cerraha gidttim paragöz olmayan biri tomografi et çıktı mecbur kkb gittim oda eti alırm estetiğide yapayım diince e yapın deidm:) güzelde oldu farkında olmayabilirsiniz ama et yada eğrilik sorunlarınız olabilir ve çok sorunlu burnunuzda yoksa kkb yaptırabilirsiniz güzel olursa onunda isim vereceğim ki güzel ama 20 gün oldu...ameliyat olacağım asistan misal prof bana dediki çene ucu dolgu istedim asla gerek yok olması gerektiği gibi diş yapın üst diş yapın bozuk dedi ortodentiye gittim oda aynını dedi ve muyayene olduğum drda:) ama diğeri çeneme hemen dolgu yapacak ..1 ağustos gelsin yazacağım..burnumda oturur
Merhaba bişektomi yaptırdınız mı acaba?

merhaba yaptırdınız mı acaba

Merhaba,cuma günü çene bölgeme dolgu yaptırdım.yaptırdığım an sağım solumdan farklı oldu.dr a söyledim geçer dedi.iki tarafta şişlikler var misket misket masaj yaparak yayacaksın dedi.daha önce de yaptırdım ama ilk defa böyle bit şey yaşadım.hem bu kadar morarmamıştı hem de dr yaparken masajı kendi yapıp yaymıştı.hiç böyle bir şey göremedim ben o toparlanmaları masaj yaparak nasıl geçireceğim lütfen tecrübesi olan yazsın

Eklentiler

• F0F4D938-83F6-40AF-AF13-ABA3549C9B14.jpeg
    F0F4D938-83F6-40AF-AF13-ABA3549C9B14.jpeg
    101,1 KB · Görüntüleme: 443
  • A13861F9-A921-43BE-9A7F-B4509C6E98EC.jpeg
    A13861F9-A921-43BE-9A7F-B4509C6E98EC.jpeg
    111,4 KB · Görüntüleme: 180
  • 9D3F201A-7D2A-47DB-A73B-A05A1F481A39.jpeg
    9D3F201A-7D2A-47DB-A73B-A05A1F481A39.jpeg
    63,3 KB · Görüntüleme: 180
X