Devlet hastanesinde aşilama

Burcinouz

İnne me'al'usri yüsren ✨️
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2023
332
175
29
Istanbulda yaşıyorum devlet hastanesinde aşilama yaptiran bilgi verebilir mi ucretli mi ?

Teşekkür ederim surec nasil ilerliyor peki bilginiz varmi nasil yapiyorlar hangi koşullarda istege bagli değil sanriim dimi
Size ne desem yanlış veya eksik olur çünkü ben daha öncesinde iki farklı şehirde aşılama yaptım her ikisinde de çok farklıydı. Öncelikle şunu diyebilirim ki başlamadan önce bazı testler isteniyor aşılama sırasında sorun olmaması için. Mesela tüplerin açık olup olmadığını kontrol etmek için rahim filmi istenebilir sizden. Zorunlu değil ama yapılmasında fayda var çünkü tüplerde geçiş yoksa tedavi boşa gidecektir. Sonrasında sizin değerlerinize göre Dr. ya ilaç (klomen) ya da iğne ( genelde gonal - f ama değişebilir) verirler.

Evet öyle oluyor, sizin erkenmiş ben 3.yılımda başladım 8.de kısmet oldu.
Boyle boyle bende bilgi ediyorum vallahi bi sorun olmamasina ragmen olmuyo ya valla cok üzülüyor insan 😞 sen inşallah saglikla kucagina alirsin canim benim vaktiniz ayırdığın için çok teşekkür ederim ❤️

Boyle boyle bende bilgi ediyorum vallahi bi sorun olmamasina ragmen olmuyo ya valla cok üzülüyor insan 😞 sen inşallah saglikla kucagina alirsin canim benim vaktiniz ayırdığın için çok teşekkür ederim ❤️
Rica ederim ve teşekkür ederim. Kafanıza takmamaya çalışın stresten uzak durmalısınız bu dönemlerde ☺️

X