Devlet hastanesi tüp bebek

Merhaba devlet hastanesinde kontrole giden biri tüp bebek olduğunu söyleyince planlı sezeryana izin veriyorlar mı? Hiç böyle yapan var mı?
Hayır normal gebelik süreci olarak ilerliyor. Tüp bebek tutunma aşamasında geçerli daha sonra doğal yoldan hamile kalmış gibi süreç ilerliyor. İlerleyen zamanlarda normal doğum söz konusu değilse sezeryan günü verirler

O zaman planlı olarak kabul etmiyorlar mı söyleyince

O zaman planlı olarak kabul etmiyorlar mı söyleyince
Yani genel prosedür bu şekilde diye biliyorum. Normal doğum olmazsa sezeryan yapiyolar ama gittiğiniz hastaneye doktora göre değişir mi bir sormak lazım. Bazı doktorlar kendi konforu için de sezeryan istiyor ona göre gün veriyor. Siz bir sorun bence

Ama çok üzücü ya ne bileyim insanlar devlete bundan gitmiyor bence normal istemeyen napsin sezeryani devlette yapmasın mi çok üzücü

Ama çok üzücü ya ne bileyim insanlar devlete bundan gitmiyor bence normal istemeyen napsin sezeryani devlette yapmasın mi çok üzücü
Isteye kaçtığı içi lüks oluyor. Normal olan zaten normal doğum yapmak. Adi ustunde yani Hamile kalıyorsanız onu da göze almanız gerekiyor. Ama günümüzde her şey değiştiği için belki direk sezeryan yapan doktorlar vardır. Bulunduğunuz yerdeki hastanelere sormak lazım. Benim tüp bebek doktorum devletteydi sezeryan doğum yaptiriyordu mesela ama normal yaptirmiyodu

Sizin tup bebek doktoru isteğe bağlı sezeryan yapıyor muydu yoksa kendisi mi isteyince yapıyordu tup bebek olanları

Sizin tup bebek doktoru isteğe bağlı sezeryan yapıyor muydu yoksa kendisi mi isteyince yapıyordu tup bebek olanları
Tüp bebek yaptı diye birakmiyodu ayda bir rutin kontrollere çağırıyordu. Ben ayrıntılı ultrasondan sonra gitmedim kendisine ama 39 hafta olup muayene gelen hastaları vardı ve sezeryan yaptığını duydum. Ben sezeryan doğum yaptırıyorum demişti bir arkadaşa. Onun normal doğum yaptıracak pozisyonu yok çünkü tüp bebek alanında doktor ve aşırı yoğun

O zaman devlet hastanesinde tup bebek doktorunu bulmak lazım Dimi sezeryan yapması için

Dışarıdan hasta kabul ediyor mu önce ona bakmak lazım bence siz normal kadın doguma randevu alın doktorun kendisine sor. Eğer direk sezeryan yapan biri varsa sizi yönlendirir zaten
Ama ben şuan 15. Haftadayim kabul ederse takibi yapacak doktor arıyorum bu kadar erken doğum ile ilgili konuşursam sezeryan konusunda beni tersler mi doktorlar acaba

Ama ben şuan 15. Haftadayim kabul ederse takibi yapacak doktor arıyorum bu kadar erken doğum ile ilgili konuşursam sezeryan konusunda beni tersler mi doktorlar acaba
Doktora bağlı. Normal muayene de bile azarlayan tipler var malesef. Ben çok doktor değiştirdim bu yüzden. Doktorları googleden araştır yorumlara bak ona göre randevu al

Doktora bağlı. Normal muayene de bile azarlayan tipler var malesef. Ben çok doktor değiştirdim bu yüzden. Doktorları googleden araştır yorumlara bak ona göre randevu al
Şimdi doktor dogum türünü söylediğimde sezeryani reddederse onla zaman harcamamak gerekiyor çünkü ben tup bebek transferini bile anestezili oldum benim için çok zor zaten doktor normal dogum yapamazsın demişti fiyat yüksek diye devlette devam etcem sezeryan isteme nedenim bu

Hangi şehirdesiniz ? Yani düşünüyorum bunu nasıl öğrenebilirsiniz diye belki hastaneye gidip oradaki hemşirelere sorsanız cevaplar mi bilemedim. Her doktor doğum yaptırmıyor o yüzden direk sezeryan yapan da vardır heralde

Her kadın doğumcu dogum yaptırmıyor mu cidden ben bilmiyordum .Benim transfer gibi basit işlem bile anestezi ile oldu Doktor bana sen normal dogum yapamazsın muayenede bile bağırıyorsun demişti ama ozel hastane pahalı diye devleti sezeryana ikna edebilir miyim diye dusunmustum

İsterseniz burda başlık açın İstanbulda devlette sezeryan doktoru var mı falan diye belki daha önce yaptıran olduysa cevaplar.
İşte doktorun görüşü farklı kimisi sıcak bakiyo sezeryana kimisi normale. Şansınızı deneyin denk gelir belki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…