Devlet hastanesi bu testleri yapıyormu

Yay burcu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2024
92
32
27
Merhaba hanımlar bebeğimin kalp atışını duyduk çok şükür. Doktor bu testleri sağlık ocağı yapmıyor dedi . Devlet hastanesinde yaptırabilirsin dedi hamile anneler yaptıran tecrübeli anneler bu testler yapılıyormu devlette aile hekimine gitsem veya kadın doğuma yaparlarmı . Yada yaptırmasam olurmu doktora zorunlumu diye sormayı unuttum

Eklentiler

• 65F2B006-80BB-4F93-8DAB-437F8FD844EA.jpeg
    106,8 KB · Görüntüleme: 57
Devlet hastanesinde yapılıyor canım kadın doğum doktorunla gittiğinde sana ilk yaptırcağı testler bunlar. Bu testler çok önemli mutlaka yaptırmak gerekiyor sakın aksatma

tüm hastaneler yapıyor. ben özelde kendi doktoruma yaptırtmıştım ama devlette de yapiyorlar

Devlet hastanesinde yapılıyor canım kadın doğum doktorunla gittiğinde sana ilk yaptırcağı testler bunlar. Bu testler çok önemli mutlaka yaptırmak gerekiyor sakın aksatma
Tamamdır cok teşekkürler aile hekimine gitsem devlette yaparmı doktorum yapar dedi ama emin olamadım

Tamamdır cok teşekkürler aile hekimine gitsem devlette yaparmı doktorum yapar dedi ama emin olamadım
Aile hekimliği yapabiliyor sanırım ben sağlık ocağında yaptırmadım bu testi ama devlet hastanesi direk yapıyor. Bende özel doktora gidip tahlillerimş hep devlette yaptırttım

Aile hekimliği yapabiliyor sanırım ben sağlık ocağında yaptırmadım bu testi ama devlet hastanesi direk yapıyor. Bende özel doktora gidip tahlillerimş hep devlette yaptırttım
Kadın doğum yapar kesin heralde ama yakın tarihe randevu yok bende devlette aile hekimliğine gidiyim diyorum yaparmı emin değilim

Kadın doğum yapar kesin heralde ama yakın tarihe randevu yok bende devlette aile hekimliğine gidiyim diyorum yaparmı emin değilim
Aile hekiminden emin değilim o yüzden birşey diyemiyorum bu testler bazı hastalıklar için bağışıklığınız var mı yok mu ona bakılıyor o yüzden yapılıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…