devam eden ishalle ilgili..

mg123456

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2014
39
6
37
merhaba kızlar, pazartesi gunu sıddetlı kusma ve ıshal baslamıstı kusma o gun gectı, niyetliydim bozmadım halsız kaldım tabi, o gunden berı tutmuyorum toparlamak ıcın ıshal hala devam edıyor 3 gundur patates muz makarna ile beslenıyorum, dun reflor aldım bır tane, bugun yıne devam edıyor 3 kere tuvalete cıktım, dun ki kadar sıvı kıvamda degıl ama yıne ıshal denebılecek halde, bana gore rengı sarı, dun acil de dıskı tahlili yaptırdım mıkrop parazit yok, renk icinde kahverengi yazdılar bugun daha acık renk geldı bana ama. rengi yedıgım patates ve makarnadan dolayı bu kadar acık renk olabılır mı? ve reflorun bagırsagı toparlaması 1 haftayı bulabılır mı? yaygın kaygı bozuklugu ve panık atagı tetıklıyor bu durum ınternette yazanlardan Allah korusun, basına gelen yada bılgısı olan varsa yardımcı olursa cok sevınırım

Bende de aynı durum var kardeşim bir aydır çekiyorum dışkı idrar kan tahlillerim temiz ama geçmedi aynen kaygı bozukluğu başladı bende de.Reflor vermediler hiç sen naptın geçirdimi

Maflor probiyotik çok iyi gelmişti bizim bebişe. Bağırsaktaki faydalı bakterileri artırıyormuş. Takviye gıda zaten, ilaç değil. Kabızlığa da ishale de iyi geliyor. Bizim bebiş uzun süre antibiyotik kullanınca bağırsaklardaki faydalı bakterileri de öldürdü antibiyotik. 1 aya yakın süre cır cırdı, damladan 3-4 gün sonra normale döndü, damla bitene kadar günde 5 damla kullandı. Devlet karşılamıyor, 60 tl civarındaydı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…