Detox önerileri

Masal58

Aynaya bakan yüzünü, Kalbe bakan özünü görür
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2017
575
397
Merhaba arkadaslar yardiminiza onerilerinize ihtiyacim var.
Ben bi suredir diyetteyim hem kalori sayimi hem Karatay diyetini uyguluyorum ve cok guzel gidiyodu. Hafta sonu annemle kardesim bize surpriz yapip geldiler ve ben diyeti yapamadim hem farkli menuler yapmaya pek vaktim yoktu hem evde zaman harcamadik. Annemler gittikten sonra 3 gün detox yapmak istiyorum fakat nasil yapacagim diye dusunuyorum... Detox tarifleri nasil uygulamam gerektigini soylermisiniz?
Tesekkur ederim

Diyetisyen Dilara koçak vicdan çorbası detoks programı var İnternete yazarsan çıkıyor örnek listesi ve çorbanın yapımı kaç gün yapılıyor bilmiyorum ama ben 1 gün yapıyorum arada :KK66: ama bu başlık yanlış yere olmuş canım diyet listeleri diye bir bölüm var oraya baksan orda güzel şeyler de bulabilirsin bence:KK66:

Diyetisyen Dilara koçak vicdan çorbası detoks programı var İnternete yazarsan çıkıyor örnek listesi ve çorbanın yapımı kaç gün yapılıyor bilmiyorum ama ben 1 gün yapıyorum arada :KK66: ama bu başlık yanlış yere olmuş canım diyet listeleri diye bir bölüm var oraya baksan orda güzel şeyler de bulabilirsin bence:KK66:
Cevabiniz icin cok tesekkur ederim hemen göz atiyim cok guzel giderken yoldan cikmak kotu olduda insAllah iyice uygularda toxinlerden kurtulurum :KK70: tekrar tesekkurler

Misafirim gelince ne varsa yiyorum ama gene 2 ogun yapiyorum
Gidincede kaldigim yerden devam ediyorum

Cok guzel oluyo ya oyle olunca :KK70: joker yemek veya joker ögün yapiyormusun?
Yemeklerimi cok ozenli hazirliyorum
Yagsiz tuzsuz diyet yemekler yapmiyorum
Et yemegi veya etli sebze yemegi veya kurubaklagilin yanina
1 cesit sebze kavurmasi
1 cesit salata
Bol yogurt yapiyorum
Hem karnim hem gozum doyuyor
Mesela canim pizza istedi
Biraz pizza yanina yogurt salata sebze yemegi yiyorum
Olduda esim tatli aldi geldi
Yemegi yer yemez bir parca yiyorum kuruyemis yemiyorum
Bonusa ihtiyacim olmuyor
Ama ayda 1 serbest gun yaparim
Mesela kahvalti yapmadan ogun oglen ne istersem yiyorum aksamda yemiyorum
Bu hakkimi genelde misafirlige gidince kullaniyorum

Yemeklerimi cok ozenli hazirliyorum
Yagsiz tuzsuz diyet yemekler yapmiyorum
Et yemegi veya etli sebze yemegi veya kurubaklagilin yanina
1 cesit sebze kavurmasi
1 cesit salata
Bol yogurt yapiyorum
Hem karnim hem gozum doyuyor
Mesela canim pizza istedi
Biraz pizza yanina yogurt salata sebze yemegi yiyorum
Olduda esim tatli aldi geldi
Yemegi yer yemez bir parca yiyorum kuruyemis yemiyorum
Bonusa ihtiyacim olmuyor
Ama ayda 1 serbest gun yaparim
Mesela kahvalti yapmadan ogun oglen ne istersem yiyorum aksamda yemiyorum
Bu hakkimi genelde misafirlige gidince kullaniyorum
Valla benim kimim kimsem yok isten eve evden ise :KK70: bazen arada bir bol salcali makarna canim ister onuda bayadir yemiyorum :) o yuzden sordum... Calistigimdan dolayi pek yemek yapamiyorum acikcasi bazende yemiyorum is saatlerim degisken her sabah guzel kahvalti yapiyorum iki yumurta peynir zeytin yesillik oglen vaktim olmuyo bi salatayla gecistiriyorum aksamda gec bitirdigimden eve anca 20.30 da geldigimden yemiyorum leptin hormonunu engellemeyim diye

Valla benim kimim kimsem yok isten eve evden ise :KK70: bazen arada bir bol salcali makarna canim ister onuda bayadir yemiyorum :) o yuzden sordum... Calistigimdan dolayi pek yemek yapamiyorum acikcasi bazende yemiyorum is saatlerim degisken her sabah guzel kahvalti yapiyorum iki yumurta peynir zeytin yesillik oglen vaktim olmuyo bi salatayla gecistiriyorum aksamda gec bitirdigimden eve anca 20.30 da geldigimden yemiyorum leptin hormonunu engellemeyim diye
Ogle yemegi yiyormusun
Isyerinde mutfak varsa menemen yapabilirsin arada lahmacun cigkofte yiyebilirsin

Ogle yemegi yiyormusun
Isyerinde mutfak varsa menemen yapabilirsin arada lahmacun cigkofte yiyebilirsin
yok ya nerdee ben yurt disinda kaliyorum burda yemekhanede bi mikrodalga var bi magzada calisiyorum ve is yerim uzak bu yuzden hazir salatalardan aliyorum esim kursa gidiyo onun yemegini hazirliyorum kisitli zaman oldugundan benimkini es geciyorum maalesef

yok ya nerdee ben yurt disinda kaliyorum burda yemekhanede bi mikrodalga var bi magzada calisiyorum ve is yerim uzak bu yuzden hazir salatalardan aliyorum esim kursa gidiyo onun yemegini hazirliyorum kisitli zaman oldugundan benimkini es geciyorum maalesef
Kotuymus bu :110:

X