Detofit beslenme programı hakkında

belkisguzelll

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2014
15
0
35
Merhaba arkadaşlar geçenlerde detofit diyetine başladım ve deneyimlerimi paylaşmak istedim. Öncelikli olarak kesinlikle açlık çekmiyorsunuz veya halsiz düşmüyorsunuz henüz sonuçlar hakkında konuşmak için erken. Fakat şu ana kadar her şey güzel gidiyor programı kullanan diğer arkadaşların deneyimlerini duymak isterim bakalım yaza nasıl bir şekilde gireceğiz :)

Bebeğim sende bir alemsin hem almış başlamışsın hemde başkalarının deneyimini soruyorsun:) bu arada ürüne bende başlayacağım şuan araştırma sürecindeyim . Aç kalmadan bir diyet yapmak bana cazip geldi bu yüzden denemek istiyorum

Ayyy! şimdi acayip meraklandım bende . Nasıl bir şeymiş bu bende kilo vermek istiyorum ama aç kalmaya hiç gelemiyorum birde çikolata en büyük aşkım benim.

Detofit programını ben uyguladım ve 12 kilo verdim 63 günde ve kalan 6 kilo daha fazlam var onun için tekrar başlamayı düşünüyorum şu aralar onun için yine 63 günlük diyet tavsiye ettiler onuda uygulayıp kurtulmak istiyorum şuan

Detofit diyetine bende başladım şuan kendimi oldukça hafif hissediyorum ve kilo kaybı yaşadım 2 kilo kadar 4 gün içinde ve üstelik açlık çekmiyorum şuan. Bakalım program bitince nasıl olacak

Bu Detofit programınına bende başlayacağım galiba çevremde başlayan bir sürü insan var ve sonuçları gerçekten iyi

Bu detofit diyeti hakkında meraklıyım baya bu yüzden sipariş verdim. Bakalım nasıl sonuç alacağız ?

X