Detaylı utrasonla ilgili lütfen bilen yardımcı olsun

veraaw

Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2024
164
90
25
Merhaba arkadaşlar, Kayseri de detaylı ultrason yaptırmak istiyorum şehir hastanesinden sıra bulamadık, özel hastane fiyatlarını bilen var mı?
Ankara'daki devlet hastanelerinde detaylı utrason için sira bulabildik ama burdan oraya gitmeye değer mi, devlet hastanelerinde detaylı ultrason fiyatları ne kadar? Yada ücretsiz mi? Özel hastaneler de ne kadar? Kayseride özel hastane de mi yaptirmaliyim Ankaraya gidip devlet hastanesinde mi yaptirmaliyim? Fikri olan varsa lütfen yardımcı olabilir mi ?

Devlet Hastanesi'nde ücretsiz diye biliyorum ama tabii daha kısa sürüyor. Ankara'da radyologa gittim 3 bin verdim ben, perinatologlar 5 civarıydı

Devlet Hastanesi'nde ücretsiz diye biliyorum ama tabii daha kısa sürüyor. Ankara'da radyologa gittim 3 bin verdim ben, perinatologlar 5 civarıydı
Öyle mi ben özel hastanelerde 20 bin felan diye duydum korktum 5 civarında ise iyiymiş yani

Öyle mi ben özel hastanelerde 20 bin felan diye duydum korktum 5 civarında ise iyiymiş yani
Ay yok 20 olur mu kız :)) 3-5 civarıydı ben de gideli 2 ay kadar oldu yeni gittim yani. Özeller en az yarım saat inceliyor, eline çıktı veriyolar fotoğrafları videoları vs devlete göre daha tatmin ediyor bence ama devlette de güzel inceleyenler var tabii şehir hastanesi vs

Anladım o zaman özelde de yaptırılabilir 2 ayda da o kadar artış olmamıştır heralde:) ben yanlış duydum demekki. Teşekkür ederim

Yol parası ile aynı hesaba geleceği için bir özel hastane daha mantıklı ve zamandan tasarruf olur.

Yol parası ile aynı hesaba geleceği için bir özel hastane daha mantıklı ve zamandan tasarruf olur.
Kayseriye de 1 saat uzaklıkta ki bir şehirden gidicem maalesef bulunduğum şehirde yok detaylı. En yakın kayseri sonra Ankara oluyor ama tabii yol uzunluğu olarak da kayseri daha yakın

Kayseri'de Tuncay Özgün'e 5 bin liraya yaptırdım. 1 buçuk saat sürdü. Memnun kaldım. Tüm parametrelere baktı. Tek sorun randevu saatinde gitseniz de çok beklemeniz. Sekreter saatleri ayarlayamıyor sanırım.

Kayseri'de Tuncay Özgün'e 5 bin liraya yaptırdım. 1 buçuk saat sürdü. Memnun kaldım. Tüm parametrelere baktı. Tek sorun randevu saatinde gitseniz de çok beklemeniz. Sekreter saatleri ayarlayamıyor sanırım.
Artık tüm günü ona ayıracaz demekki. Özel klinik mi gittiğiniz

Ben Ankara'dayım özel de yaptırdım 3,500 verdik. Çok memnun kaldım doktor çok güzel ilgilendi , videoya çektik fotosunu aldik özele gitmeni tavsiye ederim .

Merhaba dün konuşmuştuk bu konuda . Ben bugun hüma hastanesinde Mehmet tayyar beye detayli ultrasonu yaptirdim güzeldi çok şükür doktorda ilgiliydi biz bisi sormadik bütün baktigi yerleri neden baktigini falan hep söyledi kendisi prof . perinatolog Fotoğraf çekmemize musaade etti ayriyeten renkli fotoğrafinida verdi yüzünün . Bebegimin pozisyonu güzeldi rahatca bakabildi 30 dk yakın sürdü .Muayene ucreti olarak 3800 tl odedik tek gebelik . Cok sıra beklemedik hemen aldı zaten erken bir saate almistim randevuyu . Randevu almasıda güzel kolay hemen bulabildik istedigimiz güne ben 1 gün onceden aldim hatta benim deneyimim boyleydi umarım faydası olur

ben özelde perinatologa yaptırdım ve 2915 tl verdik (15i bile unutmadım) biz de hep 10-15 falan duyuyorduk valla. hastaneyi aradığımızda randevu için 2915 dediler bu arada özelde de olsa 1-1.5 ay öncesinden randevu alın. biz 20.haftaya alamamıştık ramdevu mesela 22+5te anca müsaitlik vardı.

Çok tesekkur ederimm çok faydalı oldu bugün bende arayayım hastaneyi

Bende 20 haftaligim insaAllah bulabilirim randevu bugün alacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…