Detaylı ultrason

bussrraaa

Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2022
61
21
27
Herkese merhaba arkadaşlar 19 hafta 2 günlüğüz ve doktor ihmalinden dolayı 2 li tarama yaptırmadım 3 lü tarama için randevu aldığımda da mhrs de sıkıntı varmış ve doktorum yıllık izindeymiş ve randevum hemen hemen 21. Haftamızda bildiğim kadarıyla detaylı ultrasonda 23. Haftada oluyor (emin değilim doktoruma sorucam) diğer testleri yaptırmadığımızda detaylı ultrasona girebiliyor muyuz bir kaç kişi giremezsin testleri yaptırmadan dedilerde bilgisi olan var mı?

merhaba , diğer testlerle detaylının bi alakası yokki . 22. haftada randevum var detaylı için . daha dün aldım randevuyu . doktor dün sordu ikili yaptırdın mı diye hayır dedim . dörtlü için çağırdı gelmeyeceğim dedim bir şey demedi. aynı şekilde arkadaşımla ikili üçlü hiç birini yaptırmadan direk detaylı yaptırdı . bilemiyorum size niye öyle dediler.

Detaylıyla diğer testlerin alakası yok bir engel değil. Ama 3lü ve 4lü testin yanılma payı 2liye göre daha yüksek detaylıda sorun görülmezse yaptırmayın hiç (bence). Doktor detaylı sonucuna yönlendirir büyük ihtimalle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…