Detaylı ultrason

leylakyase

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2024
12
3
32
Kızlar Kocaeli veya İstanbul’da ayrıntılı ultrason yapabilecek devlet hastanesi arıyorum bilen yazabilir mi? Perinatoloji bölümlerine baktığım zaman ayrıntılı ultrason yapamıyoruz yazıyor.

Kızlar Kocaeli veya İstanbul’da ayrıntılı ultrason yapabilecek devlet hastanesi arıyorum bilen yazabilir mi? Perinatoloji bölümlerine baktığım zaman ayrıntılı ultrason yapamıyoruz yazıyor.
Kocaeli'de detaylı ultrason yapan bildiğim tek devlet hastanesi kocaeli şehir hastanesi. Ama çok fazla dolu oluyor, ilk önce kadın doğuma gidip perinatolji bölümüne alan açtırıp daha sonra randevu alabilirsiniz.
Yada direkt kocaeli şehir hastanesine gidip randevu almaya çalışabilirsiniz. Ama 2-3 ay sonrasına anca randevu bulunabiliyor, yani haftanız küçük değilse biraz zor bulabilirsiniz.

Bursa ya gelebilirseniz fakültede var Uludağ fak hast randevu deyip gebelik bölümünden randevu aliyrosunuz muayeneniz yapılır ayrıntılı için gün verilir,fetal ekoda cekiyorlar

Kocaeli'de detaylı ultrason yapan bildiğim tek devlet hastanesi kocaeli şehir hastanesi. Ama çok fazla dolu oluyor, ilk önce kadın doğuma gidip perinatolji bölümüne alan açtırıp daha sonra randevu alabilirsiniz.
Yada direkt kocaeli şehir hastanesine gidip randevu almaya çalışabilirsiniz. Ama 2-3 ay sonrasına anca randevu bulunabiliyor, yani haftanız küçük değilse biraz zor bulabilirsiniz.
20.haftadayım sanırım randevu bulmam imkansız

20.haftadayım sanırım randevu bulmam imkansız
Ben 16. Haftamda sormuştum bulamamistim sanırım sizde bulamazsiniz. Ama ozellerden fiyat almıştım. Kocaeli konakta 3000di. Kocaeli Gölcük medarda 2500-2800-2750 fiyatları almıştım yanlış hatırlamıyorsam eğer. Ama bunlar kadın doğum doktorları yada radyolojiydi.
Kocaeli medikal parktta perinatolji doktoru vardı oda 3000 i geçen bir fiyatı vardı internette görmüştüm.

Merhaba eğer riskli gebelik grubundaysanız Sancaktepe İlhan Varank eğitim araştırma hastanesinde perinatoloji bölümü doçent doktor Çiğdem Kunt işgüder var.. oranın yıldızı resmen . Hastaya yaklaşımı, teşhisleri, tedavisi her anlamda mükemmel bir doktor. Allah ondan binlerce kez razı olsun

X