desteğinize ihtiyacım var

EŞİNİN BU CİNSİYET BELİRLEME KONUSUNDA SADECE ERKEĞİN ETKİLİ OLDUĞUNDAN YANİ KADINLA HİÇ ALAKASI OLMADIĞINDAN HABERİ YOK GALİBA KENDİSİNE HATIRLATMANI TAVSİYE EDERİM CANIM.AYRICA HİÇ BEBEK SAHİBİ OLAMAYANLAR VAR BUNU DA SÖYLE . ETRAFA ÖNCE KENDİ DİK DURUP SAVUNCAK . KENDİ BOYNUNU BÜKERSE HERKES ÜSTÜNE GELİR. YA NE OLUYO ERKEK OLUNCA AH BU MİLLETİMİZZZ HALBUKİ KIZ ÇOCUĞU KADAR VEFALI HANGİ ERKEK VAR ALLAH AŞKINA YAA. Bİ KENDİNE BAKSIN BAKALIM ANASI NE ZAMAN AKLINA GELİYORMUŞ AY ÇOK KZIZYORUM YAA .SEN TAKMA SAKIN.BUNLAR ALLAHIN EMRİ YA EN BAŞTA BİZ KİMİZ KARIŞACAĞIZZ.klava:

canım eşinin sana minnettar olması gerek ona evlat doğurduğun için kolaymı gebelik doğum üzülme sen
annem doğumda kadının yaşadına 9erkek gücü dayanamazmış der
sen kızlarını sana bağışlayan Allah'a şükret kim ne derse desin sen ne kendini ne bebeğini üzme a.s.

Kızlar ben de bugün ikincinin de erkek olduğunu öğrendim.Ablamın ve abimin de birer oğlu var ve ben onlara da çok bakmıştım. Yani sanki 4. kez oğlum oluyomuş gibi yıkıldım. Ağladım. Şimdi kızı olanlar bana kızıyolar biliyorum ama siz kocalarınıza bakmayın. Annem hep der ki kızı olmayan evladım var demesin, çünkü kızlar ölene kadar erkekler evlenene kadar anne babanın yanında. Babamda hastalanana kadar iki oğlunu yere göğe koyamadı ama hastaladığı zaman yanında en çok ablam ve ben vardık. Son nefesini verirken bana bakıp canım kızım dedi ve son sözleri bu oldu. Sakın bu sözlerimi unutmayın. Bu kadar kızla sizin sırtınız yere gelmez. Asıl ben bu kadar erkeğin arasında ne yapıcam ...

su dunyada yarim bile olsa evladim olsun diye Allaha dua eden kac kadin var esinin haberi var mi acaba bu davranis Allahin gucune gider benimde kizim var hergun esimle sukrediyoruz oyle guzelki onu yetistirmek esim 2. kiz olsun ben buna doyamadim demeye basladi kiz evlat has evlattir derler kaldiki cinsiyeti erkek belirler bence sen ozel bir kadinsin yeryuzune 4. gelecegin anasini getiriceksin bereket bollugun simgesi kadinlardan getirceksin hz muhammedi de bir kadin bir ana dogurdu kadin kutsaldir analikla odullendirilmistir mutlu ol 4 kizinada saril sukret cahil insanlar ne derse desin evinin kraliceleri onlar

ben dünyaya geldiğimde babam sevincinden silah atmış.ilk ağbeyim doğmuş onda atmamış.babam tek kızdım bana aşırı düşkündü.ben genç kızlığım boyunca ailem ve çevremde erkeklerin ayrıcalıklı olduğunu gösteren davranışlarla karşılaşmadım. ama yaşadığım yerde inanılmaz boyutlarda diyebilirim.geçen sene kaynımın oğlu doğduğunda babası değilde eşim sevincinden silah attı.ve ben ona öncesinde tembihlemiştim sakın atma şımarık lar gibi demiştim ama nerdeee.bundan bikaç ay öncesindede benim bi düşüğüm olmuştu.yani eşim benim ruhsal durumumu hiç düşünmedi.cinsiyeti öğrendikten sonra onda hiç bi heves hissedemiyorum bilirsiniz kadınların hisleri kuvvetlidir.geçenlerde bu bebek benim kimseye sevdirmicem dedim.geçen gün bi düğüne gittik,acıyan bakışlarla karşılaştım.ne kadar baskı altındayım bilemezsiniz.şu toplumdan uzaklaşabilmek için neler vermezdim.boğulcakmış gibi hissediyorum.hamileliğimin bile tadına varamadım.kızlarım küçükken eşim kendinin götürmesini bırak ben çocukları yüzmeye götürünce bile olay çıkarırdı oda arada bi yani.şimdi kaynımın bir yaşındaki oğlunu göle götürmek oynatmak hayaattaki en büyük zevki diyebilirim anlayın beni işte.çevremde bunlardan bir sürü var.takmıyım diyorum ama olmuyor.bana bi akıl verin?

canım sen neden üzülüyorsun ki bu cinsiyet olayını spermler belirliyor
yani eşinin gönderdiği spermler çok üzülmek istiyosa o üzülsün sen moralini bozma böyle şeyler
için gerçi çok tanıdığım var bu durumda olan allah hayırlısını versin boşveer sen takma kafana
senlik bir durum yok

cnm bu mesajim kocanaa
insallahh esin kizlarindann hic ummayacagi bekleyemeyecegi hayirlari gorur
gorurde sirti yere gelmez insallahh
yarin beliniz bukuldugundee sana minnettar kalirr
tekk duamm bu esinee
hayirlara vesile olsun insallah

içimi acıttı yazdıklarınız biliyor musunuz?
evlat sahibi olabilmek için yanıp tutuşan o kadar insan varken,
sizin ve eşinizin tavrı ne kadar bencilce..
sağlıklı bir evlat taşıyorsunuz içinizde ve siz kız diye buna üzülüyorsunuz?
suçluluk duyuyorsunuz ve bunun için ağlıyorsunuz..
Allah'ın gücüne gitmesin,
Allah affetsin sizi inşallah..

esin senin saglam bir sopa istiyor hemde islak odunla cok istiyorsa kardesinin oglunu evlat edinsin olmaz olmaz kizlarinin eline duser biz 2kiz kardesiz babam benimde kizim oldugunu ogrenince ilk dedigi (aman ne buyuk kismet ben hic erkek istememistim 2kizim oldu cok memnun kaldim kiz evlat baska sanada nasip oldu )demisti esim desen kiz delisiydi ilk ogrendi takla atiyordu ultrason basinda kiz evlat 5 tanede olsa 1 tanede olsa baskadir sen mutluysan kizlarinla hic takma Allah bildigi gibi yapsin onu o kizsa bile sen daha cok saril 4 kizinada sevgini ver onun yerinede ver onlari oyle guzel yetistirki utansin kendinden o kizlarin birine sahip olabilmek icin insanlar dr kapilarinda esinin yaptigi o insanlara hakaret Allaha nankorluktur oglu olur evlenince kimseyi tanimaz alir karisini gider kiz evlat oylemidir evinin icinde hep dolanir uzme kendini arkadasim takma kafana gul gec ona bebegini dusun kizlarini dusun onlar sana verilmis mukafat zaten

komsumuzda oğlan bulcam derken 7 tane kızı dizmişti arka arkaya.bana saçma gelio bunlar bence 1 veya 2 tane yapıp bırakılmalı ozaman sonradan üzülmektense...kimisi hiç bulamaz kimisi bulur cinsiyet beğenmez bizler işte insanoğlu doyumsuz yaratılmısız her işte bir hayır vardır öyle düşünün.allah korusun erkek olmus ama özürlü olmus dahamı iyi olaya birde bu tarafından bakın...

sen beni yanlış anladın galiba arkadaşım.ben zaten halimden memnunum sizlere ben çevremdeki insanları anlatıyorum ve onların üzerimdeki baskısı yüzünden bu duruma geldim.ben tek kız olarak büyüdüm hep bi kız kardeş özlemi içindeydim bu nedenle kızlarıma imreniyorum.ben onlarla dertlerimi paylaşırım her konuda konuşuruz.Allahıma binlerce şükürler olsun ben her zaman şükrederim zaten sağlıklı ve dünya güzeli kızlarım var.inancı bütün bir insanım ben size sadece çevremdeki insanların cahilliklerinden bahsetmeye çalıştım anlatabildimmi bilmiyorum.Allahım benim içimi biliyor ben bebeğimi sabırsızlıkla bekliyorum.sonuçta ben bir anneyim.

ben sizi yanlış anlamadım o zaman siz yanlış anlattınız,
evlat taşıyan hiç bir anne evladının cinsiyeti kız diye sabahlara kadar ağlamaz.
yine evladı kız diye suçluluk duyup eşinden bir teselli beklemez.
çevrenizdeki insanlar cahilse cahilliklerine pabuç bırakmazsınız..
eşiniz eltinizin oğlunu daha çok seviyormuş, sizin içiniz eriyormuş..
kızlarınızı bile bu kadar sevdiğini hatırlamadığınızı yazmışsınız.
bunları siz yazdınız,
evet annesiniz tabi ki bebeğinizi bin bir zorluklarla taşıyorsunuz.
farkındayım..
ama o zaman ben anneyim diye bana değil eşinize söyleyin..
Söyleyin ki hassas döneminizde bu tarz abuk - sabuk şeylerle üzmesin sizi.
İçinizdeki bebek sizin tüm duygularınızı sünger gibi çekiyor çünkü..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…