Aile Planlaması Desolett

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

pampia

samsun/ağrı
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2010
68
12
Arkadaşlar acil cevap lütfenn ben 2 aydır desolett kullanıyordum geçen ay bıraktım şimdi nomalde seyreden günü takiben yarın yenisine başlamam gerekiyordu geçen ay almadığım için 28 günde 1 olduğum adetimi bu ay 13ünde olmam gerekiyordu normalde ama daha olmadım ağrım var yakındır olmam şimdi size sorum şu yarın alsam tekrar başlasam hani adetin ilk gününde başlamak gerekiyor ya yarın başlasam bi değişiklik olurmu nezaman almam en doğrusu??? ohaoldumsmile

Son düzenleme:
kızlar burda olanınız yokmu bana yardım edin...

Son düzenleme:
arkadaşlar ben dün hastalandım fakat 2 gündür alamadım yatak döşek yatıyordum çıkamadım dışarı bugün iyileştim alcaktım ama pazardı yarın ilaç alsam yarın adetimin 3. günü alsam bişey olurmu hani ilk günü almak gerekiyor ya yarın 3. gün olcak yinede etki edermi tam koruma sağlarmı bunu merak ediyorum??

doğum kontrol hapları adetin ilk 5 günü içinde alınabilir ancak 1. günü alamadıysan yalnızca ilk 1 hafta ek koruma kullanmanda yarar var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…