Aile Planlaması Desolet sizde sinir yaptı mı?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

KuKuRuZ

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2008
329
3
40
Arkadaşlar ben bekarım ama yaklaşık 3 aydır adet düzenleme amacıyla doktorumun verdiği doğum kontrol hapı desolet'i kullanıyorum ancak bende yan etkileri çok fazla oldu..Sürekli bir sinir,stres,ağlama isteği..Vurmak,kırmak,parçalamak istiyorum:eek:klava:
Sizde de bu tarz yan etkiler oldu mu? Değiştirmek istiyorum ama tatilde olduğum için doktorumla görüşemiyorum yorumlarınızı bekliyorum

ben evliyim ve yaklaşık 2,5 yıl kullandım desoleti. hatta arkadaşımla birlikte almıştık. o da 1 yıl kullandı. ikimizde hiçbir yan etkisi olmadı. sende olan bu olaylar prospektüsünde yazıyormu yan etkilerde?

Bende 2 ay olucak kullanıyorum desoleti,şuan en bariz ve rahatsız edici yan etkisi göğüslerimde şişlik ve hassasiyet.Sinir pek yok gibi sanki ama en ufak bişeyde ağlıyorum ondanmı acabaCADIARZU

ben evliyim ve yaklaşık 2,5 yıl kullandım desoleti. hatta arkadaşımla birlikte almıştık. o da 1 yıl kullandı. ikimizde hiçbir yan etkisi olmadı. sende olan bu olaylar prospektüsünde yazıyormu yan etkilerde?

Evet hassasiyet,sinir gibi yan etkileri yazıyor..Ama bende biraz fazla oldu..Dışarı çıkamıyorum potansiyel bir sinir küpüyüm:çok üzgünüm:

Bende 2 ay olucak kullanıyorum desoleti,şuan en bariz ve rahatsız edici yan etkisi göğüslerimde şişlik ve hassasiyet.Sinir pek yok gibi sanki ama en ufak bişeyde ağlıyorum ondanmı acabaCADIARZU

Bende de zaman zaman olur olmadık şeylere ağlama isteği geliyor ama kontrol edebiliyorum..Kontrol edemediğim tek şey sinirim ve iştahım tatlicadiarzu

X