dertliyim, kederliyim her ne desen ağlarım :(

derindeniz_55

sağlıklı ol kuzummmm..
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2014
492
171
ya kızlar çok kötüyüm yaaaa anlatsam inanmazsınız üst katıma yeni bir komşu taşındı yen evlendiler bir gün o ben bir de başka bir komşum oturduk dertleştik yeni evlenen bana dedi ki ben de senin gibi olmaktan korkuyorum korunmayı bırakim mi dedi ben de ben sekiz aydır korunmuyorum vakit geçmeden sende başla ama yine de sen bilirsin belki senin hemen tutar dedim diğer arkadaş ise ben de 2. çocuğu düşünüorum bu ay çalışmalara başladık dedi aradan bir ay geçmedi ikisi de bana aynı gün gebelik testlerini yolladılar şoka uğradım ikisi de çift çizgi üstelik yeni evlenen komşumun ilk denemede olmuş ya kendimi çok eksik hissediyorum eşim de şaka yolluu laf vurduruyor herkes doğuruyor sen neden doğurmuyorsun diye
offffffffffffffff bunaldım artıkkkk :KK43:

Biz de 4 aydır deniyoruz henüz bir şey yok, anlıyorum sizi. Ama Allah ne zaman nasip ederse o zaman olur canınızı sıkmayın. Çok üstüne düşmeyin, düştükçe canınızı sıkarsınız.

Ben 2013 haziranda evlendim hic korunmadim ama olmadi esimdede bendede sorun yok gecen ay 4 yumurta olustu ilacla kendiliginden catladi ama yine olmadi kasim icin yeniden ilaca basladik bakalim ne olacak.. vermezse yapacak birsey yok sana tavsiyem ugur kosar Rabbin icin sabret kotabini oku bana cok sey katti

Nasipse olur. Testleri sana göndermek ne demek. Ne biçim komşuların var. Kim önce doğurur Yarışması mı bu. Bu İnsanların başka vasıfları yok mu doğurdukları çocuklarla övünüyorlar. Nasipse olur canım. Kafanı böyle şeylere yorma. Neden olmuyor diye kendine işkence yapma. Dikkatini başka şeylere yönlendir.

Nasipse olur. Testleri sana göndermek ne demek. Ne biçim komşuların var. Kim önce doğurur Yarışması mı bu. Bu İnsanların başka vasıfları yok mu doğurdukları çocuklarla övünüyorlar. Nasipse olur canım. Kafanı böyle şeylere yorma. Neden olmuyor diye kendine işkence yapma. Dikkatini başka şeylere yönlendir.
kafamda sorular sıkıntılar aklıma gelıo hep elimde diill

X