Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Dert etmeyin !

Timothy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2011
7
0
Kızlar, sürekli bir çare arayışında oldunuz bu zamana kadar bende sık sık takip ettim paylaştığınız bilgileri. Bazılarını denemeye çalıştım ve hala da çalışıyorum yalan olmasın. Fakat gözle görülür kesin ve iyi bir çözüm yok ne yazık ki.. Silikon vs. kesinlikle düşünmeyin derim bunları. Gayet yapay, mekanik, sert bir cisim.. Evliyseniz eşinizin değilseniz sevgilinizin hoşuna gideceğini hiç zannetmiyorum :) Sonuçta sert bir cisim, tek güzel yanı görselliği.

Kendimizle barışık olmalıyız, aslında bu başlığı açma nedenim kısaca bu cümle. Ama örnekler vermek istiyorum yine de. Kendisiyle barışık ve dünyaca ünlü bir çok ünlü isim var. Bunları örnek almalıyız kendimize..

Mesela Kristen Stewart. İlk onun göğüslerinin çok küçük olduğunu öğrendiğimde cesaretlendim bende. O nasıl bu kadar cesur, ben niye utanmalıyım ki bu halimden diye düşündüm. Sonuçta çok güzel bir kız ve kendine iyi bakıyor. Vücuduna göre de güzel kıyafet seçiyor. Ve ortaya şahane bir şey çıkıyor. Niye utansın ya da utanalım?

Sonra en dikkat çekenlerden, Keira Knightley var. İlk, bir filminde hiç destekli sütyen kullanmadan oynadığında farketmiştim o kadar küçük göğüslerinin olduğunu ve şaşırmıştım cesaretine. Bildiğiniz dümdüzdü, tahta gibi. Hiç bir estetiği yoktu. Ama o bunu takmıyordu bile! Doğallık güzeldir.. Şu linke bir göz atın bununla ilgili bir köşe yazısı sanırım; YAŞASIN KÜÇÜK GÖĞÜSLÜ KADINLAR!

Başka başka, Kate Hudson, Natalie Portman.. ve daha bir çok yabancı aktrist vardır eminim. Türkler arasında en bilindik isimler sanırım Merve Boluğur ve Serenay Sarıkaya. Onlarda silikon taktırdılar. Türkler arasında bu kadar cesaretli ünlü yok ne yazık ki bize de cesaret verebilecek. O yüzden biz cesaretli olalım, doğal olmak güzeldir arkadaşlar, bundan çekinmeyelim.. :):)

$Kristen-on-the-set-of-The-Runaways-kristen-stewart-7252321-1500-1898.jpg $Asi-Kizlar-2.jpg $knightley 1 L.jpg $kate_hudson_sac3.jpg $ad268w.jpg

canım paylaşımın çok güzel olmuş çok güzel yazmışsın yüreğine sağlık.keşke kendimizle barışık olabilsek dediğin gibi.ama kadınlığını hissetmek istiyor insan.zaten ben dahil buradaki bir çok arkadaşım 75 desteksiz dolsa yeter diyor.yani çok bir sey istemiyoruz aslında....:KK59:

canım paylaşımın çok güzel olmuş çok güzel yazmışsın yüreğine sağlık.keşke kendimizle barışık olabilsek dediğin gibi.ama kadınlığını hissetmek istiyor insan.zaten ben dahil buradaki bir çok arkadaşım 75 desteksiz dolsa yeter diyor.yani çok bir sey istemiyoruz aslında....:KK59:

Bende aynı şekilde istiyorum aslında, haklısın kadınlık anlamında bu gerekli. Fakat gerçekçi ve pozitif olmak en kesin çözüm diye düşünüyorum. Birbirimizi umutlandırmak yerine, bu çok daha cazip geldi. Ben şimdiden bu fikre alıştım :) Ama otlar bağımlılık yaptı, o çaylardan vazgeçemiyorum ! :KK70:

Bende aynı şekilde istiyorum aslında, haklısın kadınlık anlamında bu gerekli. Fakat gerçekçi ve pozitif olmak en kesin çözüm diye düşünüyorum. Birbirimizi umutlandırmak yerine, bu çok daha cazip geldi. Ben şimdiden bu fikre alıştım :) Ama otlar bağımlılık yaptı, o çaylardan vazgeçemiyorum ! :KK70:

bağımlılık mı ben hep zorla içmiştim artık içmiyorum.telkin dinliyorum.masajın etkili olduğunu düşünüyorum ve masaj kemeri siparişi verdim :KK39: bakalım gelişmeler nasıl olacak...

tabi fazla kafaya takmamak gerekiiiyor bazılarınınki ileri derecede hastalık ama bizimkisid umut işte belki böyle otlarla masajla telkinl fln olur diyoruz ve elimizden geldğince yapmaya çalışıyoruz

fazla kafaya takmadan bence bu otlara devam kızlarrrr :))))

ewet bitanem ya gerçekten bişey istemiyoruz sade ve sadece 75 desteksiz :KK43::-)( NOlur Allahm nolurrrr :KK5: :KK5: kendime aynaya baktığımda evet işte bu ya işte bu demeliyim ... evet biliyorum daha çok derdi olanlar var ama dua etmekten zarar ççıkmaz:)

Bence cok güzel bir konu olmus bu. Paylasanin yüregine saglik.

Ben gögüs ölcümü söylemicem cünkü sonra bana kizanlar olacak senin var ne istiyosun diye.

Ama 9 ay icinde 10 kilo verdim.

Gögüslerimin nasil desem tabiri caizse iclerinin sanki bosaldigini hissediyorum.

Ve bu psikolojimi bozuyor.

Kilo alirsam tekrar eski haline döner mi bilmiyorum.

Ama nisanlim sagolsun bana cok destek oluyor.

InsaAllah en kisa zamanda bu komplexlerden kurtulurum bende.

benim annem lanet olası meme kanserine yakalanmıştı,ilk safhada yakaladık çok şükür.tedavi oldu,iyileşti,birşeyi kalmadı.doktorun demesine göre küçük göğüsleri olduğu için çabuk farketmiş annem.bende takıyorum küçük göğüsleri kafama ama bu olaydan sonra vardır bunda bi hikmet diyip şükrediyorum yine de ALLAH ıma.bende bu açıdan bakıyorum artık ne yapayım

benim annem lanet olası meme kanserine yakalanmıştı,ilk safhada yakaladık çok şükür.tedavi oldu,iyileşti,birşeyi kalmadı.doktorun demesine göre küçük göğüsleri olduğu için çabuk farketmiş annem.bende takıyorum küçük göğüsleri kafama ama bu olaydan sonra vardır bunda bi hikmet diyip şükrediyorum yine de ALLAH ıma.bende bu açıdan bakıyorum artık ne yapayım

Cok cok gecmis olsun!!

canım bunların göğüsleri küçük bizim ki çok çok küçük dert etmemek elde diil işte :KK43:

canım bunların göğüsleri küçük bizim ki çok çok küçük dert etmemek elde diil işte :KK43:

Keira Knightley'i detaylı araştırmalısın, aşırı derecede küçük onun göğüsleri. Ve hiç çekinmiyor.. Daha fazla fotoğrafları var o şekilde, bak istersen.

Onların göğüslerinin bu kadar küçük olduğunu daha önce hiç fark etmemiştim :S Çok küçük değilse silikon yaptırılmamalı bence de... Konunun uzmanı değilim ama yıllar ilerledikçe problem çıkartır gibime geliyor...

X