Dert degil,fikrinize ihtiyacim var!

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
HuHu KKnin melekleri...
bi konuda fikrinize/yardimizina ihtiyacim var...

bazilariniz bilir bu aralar eski sevgilime kendimi affettirmek icin ugrasiyorum.
dün bi kart aldim...

üzerinde resim var... bi yasli cift arkadan cekilmis... birbirilerine sarilmislar!
Bu karti ona yollamak istiyorum, icine güzel bi not düsüp...

sneinle yaslanmak istiyorum, veya o tarz bisey... sonunda beni affeder misin yazicam...
ne yazabilirim bi fikriniz var mi

• Konu Sahibi EU1
Benimle
paylaşır mısın hayatı
tüm kusurlarımı
görmezlikten gelir misin
bu koca yürek
zamana düşen arda
yeter mi sana
gözlerin, gözlerim olur mu
sonsuza dek
renklerime eş olur musun
rengarenk
göğsümde bebek
yürekte ateş
mutlu adımlarım
nefesimde nefes
benimle yaşlanır mısın
severek…

• Konu Sahibi EU1
ay bu ne ya kirk yil düsünsem böyle güzel seyler yazmak gelmez aklima... SÜPERSIIIIIN...

• Konu Sahibi EU1
Herşeye rağmen yanımda kalışının sevinci var içimde! Unuttum ben kavgaları, unuttum unutmak istediğim o deli bakışlarını. Hatta affettim ben seni bütün bu kavgalar için, bütün o kötü söylenmiş sözler için. Aklımda sadece uysal, gülümseyerek bakan bakışların kaldı. İçimde dün gece gözlerini kapatıp "ben seni çok seviyorum" deyişinin sıcaklığı var sadece. Bu ilişkide kötüye dair ne yaşanmışsa bugüne kadar, hepsini sildim ben ki zaten hepsinin yaşanma sebepleri de belliydi. Geriye elimizde sadece birliktelik kalsın, benim tek dileğim bu!...

Söylesene, benimle beraber yaşlanır mısın?...[/
i]

• Konu Sahibi EU1
erkek milleti kafasinda bitirdiyse istersen agzinla kus tut donmez

• Konu Sahibi EU1
way be ben erkek olsam boyle ustume dusen hatuna taparım ...
. bızden gectı o gunler evlenelı ıkı sene oluo ama senın yerınde olsam ıstedıgımı alırdım..

• Konu Sahibi EU1

Bence bunu yaz çok etkileyici, ben bile etkilendim burda kaydirigubbakcemile3

• Konu Sahibi EU1
bence seninle yaşlanmak istiyorum demek, benimle evlenir misin demekle eşdeğer....
çocuğa açık açık evlenme teklif ediceksin yani...
senin diğer konunu da biliyorum ve kendini affettirmek için (eğer niyetin gerçekten evlenme teklif etmek değilse) böyle bir cümle sana çok fazla sorumluluk yükler.
bence "bu sefer de seni kaybetmek istemiyorum,yeniden denemeye var mısın" gibi (ama tabi daha güzel sözlerle- ben pek iyi değilimdir bu konuda) bişeyler yazsan daha güzel olur...

bnde onu düsündüm cok, seninle yaslanmak istiyorsam direk evlenme teklifi gibi olacak diye...
yazdim birseyler buradanda ilham alarak...

resimde yasli cift sarmas dolas bi yolda yürüyodu bende

ömrünün sonuna dek yürüdügün bütün yollara yoldas o kadin ben olmak istiyorum. yaptigim tüm hatalarimi ve kusurlarimi görmezden gelip benimle herseyi "sil bastan" yasamaya var misin? seni cok üzdüm, cok kirdim ve kizdirdim biliyorum, bunlarin telafisi yok belkide ama bu deli kiz cok pisman ve seni hala seviyor desem...

BENI AFFEDER MISIN?

yazdim... basina bisi daha yazdim ama onu söylemem kaydirigubbakcemile3
ve hemen yolladim bugün karti... bakalim nolucak

Vayyyy vayyy vaayyyyy ask kokuyi ask:asigim::asigim:
Kiz süper bunlar bayildim valla, klasörüme alacam simdikaydirigubbakcemile2

paylasimin icin tesekkürler arkadasim:1hug:a.s.

Bebish sanada bol sanslar güzelim, Allah ayirmasin:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…