Selülit Dermaroller'ı selülit için kullananlar buraya...

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

SipidiGonzales

Guru
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2009
753
3
Kızlar dermarollerım bugün elime ulaştı ve ben selülit için kullanmak istiyorum... Selülüt için kullanan yorumlarını yazabilir mi nasıl ve ne kadar aralıklarla kullandığınıda...

canım ben derma rollerı çatlaklar ve yüz için almıştım ama soradan selülitlerede kullanmaya başladım çok çok iyi geldi ardından niveann sıkılaştırıcısını sürüyorum 7 8 seans oldu 3 haftada bir yapıorum bazen erkende olduğu oldu ama sonuç mükemmel devam edicem

kızlar selülite iyi gelen ünt nin kremi var kullananlar memnun araştırın sitesini ve dermaroller sonrası kullanılırsa bence mükemmel olur... duyurayım dedim.. araştırın sizde....:KK71::KK54:

Bu yoğun vücut şekillendirici krem ile cildinizdeki "portakal kabuğu" görünümünü düzeltin ve selülitleri sıkılıkla değiştirin. ELASTIFIT FIRMING BODY CARE'in geliştirilmiş formülü bitki esaslı inceltici kompleksi ile kalça ve bacaklardaki selülitli bölgelerin hatlarını yeniden belirler. Belirgin bir şekilde vücut hatlarını sıkılaştırır, pürüzsüzleştirir ve görünür bir şekilde daha da inceltir.

Selülitler bağ dokusu altında yer alan derin cilt katmanlarında, yağların, sıvıların ve toksinlerin aşırı derecede depolanmasından kaynaklanır. Sonuçta cilt pürüzlü bir hale gelir, elastikiyetini kaybeder ve çukurlar oluşur. ELASTIFIT FIRMING BODY CARE'in çekirdek maddesini oluşturan Body fit yağ dönüşümünü yavaşlatmaya yardım eder ve bölgesel olarak birikmiş yağların hücre düzeyinde küçülmesini sağlar. Yağ hücreleri azalınca, cilt katmanlarının arasında sıkışıp kalan sular serbest kalacak ve vücut eski sıkılığına kavuşacaktır. ELASTIFIT FIRMING BODY CARE' in bileşiminde kullanılan ve cilt için en iyi sonuçları vermesini sağlayan diğer besleyici bileşenler.

•Avena Sativa (Yulaf) Çekirdek Özü cildi nemlendirerek ipeksi bir pürüzsüzlük kazandırır. İyileştirici etkisi ile kırışıklıkları ortadan kaldırırken kızarıklıkları ve kaşıntıları yatıştırır.
•Üzüm Çekirdeği yağı UV ışınlarının hasarlarını ve melanin oluşumunu azaltan harika bir antioksidan olarak bilinir. Erken yaşlanma belirtisi olarak ortaya çıkabilecek cilt lekelerinin oluşumunu azaltır. Daha da ötesi Üzüm Çekirdeği yağı vücuttaki aşırı hipodermal su birikimini ortadan kaldırmaya yardım eder.
•Salatalık özleri ve E vitamini, Üzüm Çekirdeği yağının antioksidan özelliğini daha da artırarak vücut cildini çeşitli zararlı harici etkenlere karşı korur.

ELASTIFIT FIRMING BODY CARE, üzüm meyvesinin iştah açıcı hisler uyandıran kokusuyla, vücudunuzu olduğu kadar sinir sisteminizi de stresten arındırırken canlandırıcı ve yatıştırıcı bir deneyim sunar. Kan dolaşımını hızlandırmak ve daha iyi bir emilim için kalça, baldır ve karın gibi inatçı selülitli bölgelere nazik bir şekilde masaj yaparak uygulayın.

BODYFIT
YULAF ÖZÜ
TRAUBEN SAMEN
SALATALIK ÖZÜ

Bu bitkisel özlü bio aktif bileşen, yağ hücrelerinin oluşum hızını ayarlama etkisine sahiptir. Yağ hücreleri olgunlaşarak vücutta yağ birikintileri oluşumuna neden olur. Bodyfit aynı zamanda yağ hücrelerini parçalayan vücuttaki lipolizi artırır. Böylece yağ hücrelerinin olgunlaşarak yağa dönüşmesi engellenmiş olur. Bölgesel yağ birikintileri ve yağların büyümesi lipoliz artışı ile minimum seviyeye düşer. Lipoliz artışının diğer bir etkisi de cilt yastıklarının arasında birikmiş olan suyu serbest bırakmasıdır.
Avena Sativa'dan elde edilen esansiyel öz, cilde yüksek oranda nem sağlaması ve çatlamış ve tahriş olmuş cildi yatıştırmasıyla bilinir. Ayrıca, doğal bir antioksidan ve iltihap önleyici bir bileşen olmasıyla birlikte cilt lekelerini ve kırışıklıkları iyileştirir.
Üzüm çekirdeği yağı, değişik üzümlerin çekirdek özlerinden elde edilir. Antioksidatif faydaları ve zengin E vitamini içeriğiyle oldukça değerli bir bileşendir. Kırışıklıkları gidererek ve sıkılığı arttırarak cilde pürüzsüzlük ve genç bir görünüm kazandırır.
Cilde canlılık kazandırmak ve yumuşaklık vermek için bol miktarda C vitamini, amino asitler ve diğer besleyici bileşenler içerir. Kızarıklıkları ve kaşıntıları nazik bir şekilde rahatlatır. Cilde nem verir ve cildin üst tabakasındaki ölü hücreleri temizler.

‧ Bir ürünü ilk defa kullanacaksanız, hassas tepkiler oluşma riskini azaltmak için ürünü kullanmadan önce kulak memenizin bir kısmında denemeniz önerilir. Eğer kızarıklık meydana gelirse ürünü asla kullanmayın ve bir doktora başvurun.

Canım benm kusura bakma çok sık giremiyorum :KK70: ben 3 haftada bir selülitlere uyguladm sporla ve kremlerle sonuç mükemmel dermarollerı çok inanıyorum çünkü kremler üst deride kalıyo bugüne kadar bisürü kreme para vermş biri olarak bunu kesnlkle söyleyeblrm derma roller çok güzel bi alet kesnlkle kullanın derim ben

peki hangi kremi kullanıyorsun canım, spora başlamadım ya aslında platese başlamıştım 4.gün çok kötü hasta oldum 10 gün yattım :KK43: şimdi tekrar başlamaya üşendim :KK9: ama başlayacağım. Araya hastalık girince 2. seansı baya geç yaptım o nedenle bunu 1. seans olarak sayıyorum. sende sıkılaşma oldumu cilt tonunda pürüzsüzleşme felan?

1 mm dermarollerı birkaç seans kullandım, çatlaklar bölümünde çok sayıda mesajım mevcut. Genelde çatlak-selülit beraber olduğu için ben selülitler için de kullanmıştım haliyle. Birkaç aydır üşengeçliğim nedeniyle bu tür bakımlara ara verdim, diyet-sporu da bırakınca saolsun eskisi kadar yoğun olmasa da geri geldiler:KK17: Ben dermarollerdan çok çok iyi sonuç aldım ama tabii tedaviyi sonlandırmadığım için geçirdi diyemem. İnş bundan sonra uygulamalara başlayacağım ben de:))

1 mm olanından vardı ve ayda 1 seans yapıyordum. Bir sefer haricinde anestezik kremsiz kullandım hep. Tek dileğim daha geniş başlıklı bir dermaroller yapmalarıydı çünkü işlem süresi boyunca hem çok dikkat etmek gerekiyordu sayı atlamamak için ama bir yandan da iç bayıyordu:KK9: Hemen sonrasında selülit kremi sürüyordum bazen de sürmüyordum. Ama zaten 1 mm ile 3-4 haftada bir yapılacağından esas olay bu tek seferlik kremin iyi işlemesi değil. Esas tedavi iğnelerin açtığı izlerde ve vücudun kendini yenilemesinde buna garanti verebilirim:KK71:

canım geniş bölge de sen nasıl kullandın ber her yerden 10 sefer geçiyorum dükey olarak, sonrada yatay olarak tarıyorum bir sefer...

İşte bu konu biraz sıkıyordu beni uygularken. Yaaa sabır diyerekten;
5 kez dikey, 5 kez yatay, 5'er kez de sağa ve sola çapraz

Diyelim dizden karnıma kadar olan bölgeye uygulayacağım. Önce bir bacaktan başlıyordum. Önce dikey taramayı bitirip sonrasında yatay taramaya geçiyordum. Sonra da çaprazları yapıyordum.

Yani sayı olarak seninle aynı (20 kez) sadece şeklen böyle geçiyordum...

kızlar merhaba. ben de dermaroller satın almayı düşünüyorum çünkü inceltici krem aldım öncesinde der dermaroller kullanırsam daha etkili olur diye düşündüm. yardımcı olur musunuz lütfen. acaba selülite iyi geldiği gibi incelmeye de yardımcı olur mu?bu konuda bilgi sahibi biri yardımcı olursa çok sevinirim canlarım. sağolun şimdiden

almalısın bence canım çünkü kremin geçisişini 400 kat arttıryo bu alet ben krem öncesi sürdüm zaten selülitlerim için :)

canım ben eczaneden aldım kredi kartım yok netten bişi alamıyorum malesefki 50 tl ye aldım canım fda onaylı 1,5 mm aldım selülitlere bunu kullanıyorum çatlaklar içinde 2,5 mm aldım onunla devam ediyorum

X