Dermapen

Kelebekizim00

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2020
14
4
Kızlar dermapen yaptıran var mı aranızda? Dermapen sonrası kabuklar döküldükten sonra altında pembelik kırmızılık kaldı mı?

Evet çok can yaktı ilk seansımdı 5. Gün bugün kabuklar dökülmeye başladı ama altında pembelik kırmızılıklar var korkuyorum 😑

Geçiyor ortalama bende 7 günde. Yaparken solüsyon kullandı di mi? Cildiniz hassas ise gerilmiştir. İlk seans olduğu için de öyle oluyor malum çok agresif bir işlem.

Evet hyarulonik asit kullanıldı kanadı sonra gerildi gerilen yerler kabuk bağladı kabuklar çatladı. Cildim neme doymadı avuç avuç nemlendirdim. Şimdi çatlayan yerler soyulmaya başladı altında kırmızı pembe renk var bunlar kahverengiye döner veya leke kalır diye korktum

Kızlar dermapen yaptıran var mı aranızda? Dermapen sonrası kabuklar döküldükten sonra altında pembelik kırmızılık kaldı mı?
merhaba canım ben yaptırdım önce anestezi kremi sürdüler o yüzden galiba hiç canım acımadı daha sonra leke serumu ve somon dna serumu sürdüler çabuk iyileşip geçmesi için 2-3 gün içerisinde kabuklandı ben sürekli nemlendirdim 1 hafta da tamamen geçti cildim çok parladı lekeler çok azldı skarların derinliği gitti

ben yaptırdım. 1 hafta güneşe çıkmadım ama maalesef izleri kaldı yüzümde nokta nokta belli. bu izler nasıl geçer bepanthen plus kullanıyorum ama sonuç alamadım. medicasolde sürüyorum ama nafile. güneş koruyucu 50 faktörü de eksik etmem sürerim ama bu izler nasıl geçer :KK43:

X