Sivilceli Ciltler Dermapen yaptıranlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

zebosebo

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2020
2
0
26
Merhaba 1 seans dermapen yaptırdım üzerinden10 gün geçti ama cildimde bir değişiklik yok ve ufak bir kaç sivilce çıktı siyah noktalı ve kirli duruyor sanki çok beyaz tenliyim 3 seans yaptırmamı önerdiler ilk seansta benim yaşadığımı yaşayanlar var mı teselliye ihtiyacım var lütfen bana yardımcı olun

Tek seans hemen etki etmez canım bi 4 seans alman daha iyi olur ben yaptırdım hemen etki etmiyor hücreler kendini anca yeniliyor 1 ay içinde bikaç seans sonrası daha iyi sonuç alırsın benim tedavim yarım kaldı yoksa devam edecektim gerçekteb işe yarıyor şuan sivilcem çıkmıyor tek tük ancak lekeleriminde rengi hafif açıldı üzerinden 1 ay geçti yeni yeni renk açılımları oldu

İnşallah öyle olur çok teşekkür ederim bıktım artık valla

Geçen sene çok iyi bir klinikte 5 seans yaptırdım. Cildim ışıl ışıl ve tertemiz oldu. Lekelerde ciddi azalma, renk açılması oldu ve kızarıklıklar tamamen yok oldu. Ama 8 ay sonra falan cildim tamamen eski haline geldi hiç yaptırmamışım gibi şuanda yine. Başlamadan önce bu yorumları okumuştum ama içimde kalmasın diye o kadar para verip yaptırdım. Düşünenler dikkate alsın lütfen boşuna paranız gitmesin. Her sene yeniden yaptırmayı düşünürseniz bir şey diyemem ama kalıcı bir şey diye düşünüyorsanız sonuç hayal kırıklığı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…