Sivilceli Ciltler Dermapen yaptıranlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

zebosebo

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2020
2
0
26
Merhaba 1 seans dermapen yaptırdım üzerinden10 gün geçti ama cildimde bir değişiklik yok ve ufak bir kaç sivilce çıktı siyah noktalı ve kirli duruyor sanki çok beyaz tenliyim 3 seans yaptırmamı önerdiler ilk seansta benim yaşadığımı yaşayanlar var mı teselliye ihtiyacım var lütfen bana yardımcı olun

Merhaba 1 seans dermapen yaptırdım üzerinden10 gün geçti ama cildimde bir değişiklik yok ve ufak bir kaç sivilce çıktı siyah noktalı ve kirli duruyor sanki çok beyaz tenliyim 3 seans yaptırmamı önerdiler ilk seansta benim yaşadığımı yaşayanlar var mı teselliye ihtiyacım var lütfen bana yardımcı olun
Tek seans hemen etki etmez canım bi 4 seans alman daha iyi olur ben yaptırdım hemen etki etmiyor hücreler kendini anca yeniliyor 1 ay içinde bikaç seans sonrası daha iyi sonuç alırsın benim tedavim yarım kaldı yoksa devam edecektim gerçekteb işe yarıyor şuan sivilcem çıkmıyor tek tük ancak lekeleriminde rengi hafif açıldı üzerinden 1 ay geçti yeni yeni renk açılımları oldu

Tek seans hemen etki etmez canım bi 4 seans alman daha iyi olur ben yaptırdım hemen etki etmiyor hücreler kendini anca yeniliyor 1 ay içinde bikaç seans sonrası daha iyi sonuç alırsın benim tedavim yarım kaldı yoksa devam edecektim gerçekteb işe yarıyor şuan sivilcem çıkmıyor tek tük ancak lekeleriminde rengi hafif açıldı üzerinden 1 ay geçti yeni yeni renk açılımları oldu
İnşallah öyle olur çok teşekkür ederim bıktım artık valla

Geçen sene çok iyi bir klinikte 5 seans yaptırdım. Cildim ışıl ışıl ve tertemiz oldu. Lekelerde ciddi azalma, renk açılması oldu ve kızarıklıklar tamamen yok oldu. Ama 8 ay sonra falan cildim tamamen eski haline geldi hiç yaptırmamışım gibi şuanda yine. Başlamadan önce bu yorumları okumuştum ama içimde kalmasın diye o kadar para verip yaptırdım. Düşünenler dikkate alsın lütfen boşuna paranız gitmesin. Her sene yeniden yaptırmayı düşünürseniz bir şey diyemem ama kalıcı bir şey diye düşünüyorsanız sonuç hayal kırıklığı.

X