Deri sorunları

Nuurbeyza1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2024
11
2
24
kızlar merhaba benim bacağımda yaklaşık w haftadır böyle bisey çıktı aile hekimine gittim kan tahlili yaptı hersey tertemiz çıktı advantan adlı losyon verdi.kasinmiuor ama ne olduğunu tam anlamadım hametan fucidin trokanazol kullandım hatta fito bile geçmedi. Aynısının küçüğü koltuk altimda var koltuk altına lazer yaptırıyorum ondan şüpheleniyorum ama bacağıma yaptırmadı hiç? Sizce ne yapmaliyim varmi aynı durum başından geçen? Teşekkür ederim

Eklentiler

• 1723881335914430310110453019797.jpg
    40 KB · Görüntüleme: 148
Yaklaşık 2 haftadır olacaktı.. Ah klavye mağduriyeti

Egzama gibi duruyor. Bu aralar çok sıkıntı yaptınız mı? Benim sınav dönemleri böyle olurdu her yerim tek fark kaşıntıyla gelirdi. Advantanı günde 4 5 kez sürün iyi gelmezse bir başka cildiyeciye daha görünün. Sarı kantoronda çok iyi geliyor onu tavsiye ederim

Çok teşekkür ederim canım evet evetmlsef sıkıntı stres yaptığım oldu. Tamam kantaron uygulayalım kırmızı olanı var el yapımı o olmazmi ? Sarı yok da

Kaşıntı var mı? Ay yokmuş yazmışsınız zaten kusura bakmayın
Saçımda vardı ve çaresi yokmuş hekimler öyle dedi o çok kaşınırdı uzn zamandır şampuanı bıraktım zeytinyağlı sabun ile yıkıyorum birsey kalmadı şükür brde kanazol sampuan kullanıyorum. Dediğiniz gibi birseye çok üzülünce acı ve baharatın dozunu kaçırınca yeniden ürüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…