Aile Planlaması DERİ ALTI KAPSÜLLERİ kullanan war mıı

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

YusNes

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2008
2.704
8
arkadaşlar bu yöntemle korunan war mı aranızdaaa benim düğünüm war we bi korunma yöntemi bulmak lazımm sizden ricam bana yardımcı olurmusunuzza.s.

bende merak edıyom bu yöntemlerden hangisi daha iyidirr
mesela bu yöntemi kullanıp bize bilgi vercek yokmu ?
yada yeni evlencek genc kızlara ne önerirsinizzzzz

deri altı kaprülü mü..deri altı hormon çubukları olmasın. eğer o ise küçük bir operasyonla yerleştiriliyor 3 yıl koruyor. ama kullanmadım.biraz zahmetli gibi geliyor bana.hormon içeriyor.

ilk doğumumdan sonra kullandım çok basit bir şekilde bir kaç dakikada takılıtır küçücük bir dikiş atılıyor
ama sonrası benim için kabustu birsüre iyi gibiydi adetimde düzensizlikler oldu ,kilo almaya başladım , histerik olmuştum halüsünasyonlar görmeyede başlayınca 8 ay sonra çıkarttırdım ama maalesef takıldıgındaki gibi kolay çıkartılamadı neredeyse 6 dikiş atıldı dr baya bi ugraştı implantı bulmak için
tabi herkeste aynı etkiyi göstermez sanırım bu benim yaşadıgım tecrübeydi paylaşmak istedim

açıkcası ben değil eşim korunuyor .. taraftarı değilim .. hepsi kimyasal şeyler içeriyor k, ztn kullanmama eşim müsade etmiyor ..

hepsinde hormon var ya aşırı kıllanma yada kilo yapıyor fisfisfis

X