Aile Planlaması Deri altı implant?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

mmry

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2014
771
442
Konum bir süre burda kalabilir mi lütfen çünkü bu bana çok dert oldu ...
Kızlar benim 2 çocuğum var yenilerde birde istemediğim bir gebelik olustu neyse 3.olsun dedim korktum aldirmaktan ama olusamadan düştü . Şimdi ben spiral taktirmaktan çok korkuyorum. Bide yenilerde yaşadığım muayeneler falan iyice nefret ettim ayy çok kasılıyorum o koltukta,hemde spiral taktırincada bitmiyor yok kaydımı yok kontrolü .
Deri altı implant taktıran var mi nasıldır acaba ?? Yan etkisi vs. oluyor mu takilisi zor mu dicem (spiralden kolaydir hrld) ama bilgisi olan varsa kızlar yardım edin...

Bende spiral taktırmaktan korktuğum için cilt altı implantını uygun görmüştüm. Yan etkileri olarak arada baş ağrısı oluyordu ve çok fazla kuruluk yapmıştı.

Bende spiral taktırmaktan korktuğum için cilt altı implantını uygun görmüştüm. Yan etkileri olarak arada baş ağrısı oluyordu ve çok fazla kuruluk yapmıştı.
Çok kullanılan bir yontem değil hrld.kimse bilmiyor.cikarttirdiniz hrld. Takıldiktan snra iz ağrı vs.oluyormu ?

Yurtdışındayım.
Genel çevremde implant tercih edilmiyor.
Baş ağrısı,kuruluk,ilişkide ağrı gibi.

Türkiye’de var mı bilmiyorum ama,
Kol’dan çip takılıyor sanırım en uygun gördüğüm buydu.
Hiç yan etkisi v.s yaşamadım.

Çok kullanılan bir yontem değil hrld.kimse bilmiyor.cikarttirdiniz hrld. Takıldiktan snra iz ağrı vs.oluyormu ?
Çok kullanılmıyor evet, takan doktor bile bulmak zor olmuştu. Takıldıktan sonra morarma oluyo birkaç gün. İz de küçücük bi şey belli bile olmuyo.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…