derdi tasasi banaydı heralde adam melek olmuş şimdi

semra mercan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2019
35
7
32
nişanlınız eski sevgililerini sürekli kötülüyorsa o kız uyuşturucu mübtelasi bu kıza tecavüz ettiler bir kerede ben yattım ne var tarzinda konuşuyorsa. ve sizin araştirmalariniz sonucunda o kötülediği kızlarin hiçte öyle birileri olmadıklari ortaya çıkıyorsa. ancak bir çocugu olan ve bir çok erkekler cinsel ilişki yaşayan bir kadının sizden önce kapisinda ağladiğini öğreniyorsaniz ve sordugunuzda size yalanlar uyduruyor ve o kadın çok iyiydi bana çok meyilliydi gibi cümleler kuruyorsa. bu durum içinizde şüpe oluşturmaz mi ister istemez sorgulamak durumunda kalmazmisiniz. bak ben seninle ilgili bunlari duydum ne varsa dürüstce anlat yeni bir hayat kurucaz yalansiz dolansiz temiz bir yola çıkalim dediğiniz halde sürekli sizi salak yerine koyarak yalanlar uydursa. ilk önce aaa o kadinin çocugumu varmiş kız mı erkekmi diyor bir süre sonra ne var ben çocugu oldugunu biliyordum ztn diyor. bunlar aklınızda şüphe oluşturmaz mi? bunu sorulamazmiisiniz. bunun için nişanim atıldı ve annesi bekar erkek parasida var etrafinda tabili kadınlar olacak yatmiş ne var dedi. şaka gibi. benin sorunum geçmişinde birilerinin olup olmamasi değil benim sorunum dürüst olmamasiydi ama konuyu başka yere çektiler bana deli dediler... birde kendisi memur benm çalışmami istemedi işten ayrıldım o yuzden bir yere gittiğimizde bir kez hesap öderse siğerini elini cebine atmazdi asla öde demezdi ama tavirlariyla bunu hissettirrdi koşar öderdim. sırayla yani bir gün içinde 2 kafeye gittiysek 1 kere ödediyse diğerini asla ödemezdi. bir kere bile bir ihtiyacin var mı demedi 1 paket sigara aldi bana onunda parasini aldi benden. nişan alişverişide yapilmadi hiç birşeye sesimi çıkarmadim. sadece o iğrenç ilişkisini yalanlarini sorguladiğim için hem terk edildim hemde deli oldum.. çok zoruma gidiyor şu an evlenmek nişanlanmak üzere sanrim o kız ne istiyorsa alınıyor fazlasıyla bir dediği 2 olmuyor.. bir insan nasıl bu kadar değişir ya inanamiyorum şaşkınlıkla izliyorum. bana kına için kaftan bile almadilar sadece 1 kilo toz kına 150 tane mini paket dağitmak için 30 tanede mendil aldilar beleşcilik yapma kınada giyceğin kıyafeti baban alsın dediler. bu kıza fazlasiyla alıyorlar. nasıl bu kadar değişir bir insan

Konunuz anlaşılmıyor ama anladığım kadarıyla nişanlınızda sağlam ayakkabı değil.
Bir kere karakterli erkek eski sevgilisinin arkasından "bir kere bende yattım ne olacak yani" diyerek konuşmaz. Kadın ne kadar kötü olursa olsun geçmişini ya da yaptıklarını sorgulamak nişanlın olacak müsveddeyle düşmedi. Tecavüze uğrayan bir kadından faydalanan karaktersizle beraber olmazdım. İyiki ayrılmışsınız.

Son düzenleme:
Böyle konusan birini kabul ediyorsanız baskada bir sey demeyeceğim.

Aslında açtığınız konularda dil bilgisi kurallarına dikkat etseniz ve paragraf kullansanız ne güzel olur, çok daha iyi anlaşılır yazdıklarınız.
Okurken zorlandım açıkçası.

Ay adam yalancının, pisliğin tekiymiş.
Sizin arkanızdan neler konuşuyordur Allahbilir.
Siz hala kıza şunu aldılar bunu aldıların derdindesiniz.
Kurtulduğunuza şükredin.

Sanirim derdin ayrilmaktan ziyade, ona aldi_yapti_deger verdi bana niye hic birsey yapilmadi dusuncesi.. belki de ben cok mu degersizdim ki, hatam neydi ki diye dusunuyorsun.
Ama diger kıza yazik olacak..

Nişan atmak boşanmaktan iyidir.. adam karaktersizin önde gideni.. birak dünyalari önune sermesin boylesi de. Terbiyesiz,hadsizin biriymis. Yalanci birine guvenmem ben, nasil ayni yastiga baş koyacaktin ki?
Sukret kurtulmussun..

Genelde nişan atınca yenisi için tecrübe oluyor, o da gitti elden bari bunu kaçırmayalım gibi.
Hemen apar topar birini bulup evlenmeye kalktıysa buda kaçmasın diyedir. Yok zaten önceden de vardı birşeyler ise onu seviyor dur

Adam da karakter yok, sizde evlenecegi kiza üzüleceginize onu aldilar bunu aldilar… keske bu kizcagizin da kina kaftani alinmasa da Adam gibi kocasi olsa..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…