Derdi,kederi bırak geyiğe ak :)

87,5 puanım ama ilk atamada benim bölümden pek kadro açmamışlar. Sadece ist sgk 23 kadro benim yazabileceğim o kadar o da benim puana düşmez malesef (

Tebrik ederim canım çok iyi puanın.Diğer atamalarda atanırsın bence sıkma canını.

ben geldim yine her zamanki gibi arada uğrayıp kayboluyorum hiç ders çalışasım olmadığı gibi geyik yapacak, muhabbet edecek halim de yok benim kızlar çok sıkılıyorurum, haftalarca evden çıkmıyorum, nolcek böyle ki

Holofiram hoşgeldin Ben de kendimi gezmelere verdim canım
ders çalışmak aklımın köşesinden bile geçmiyor.Hiç istek yok bende

Holofiram hoşgeldin Ben de kendimi gezmelere verdim canım
ders çalışmak aklımın köşesinden bile geçmiyor.Hiç istek yok bende
hoş buldum yavrum evde oturmaktan ve ders çalışmaktan iyidir semim nolcek bu halimiz yaa... ne güzel kaç hafta öncesinde başlamıştım hastalık yüzinden iki hafta ara verince tüm isteğim kaçtı o kadar kitap falan almama rağmen gelmedi

Geçmiş olsun fıstığım.Bilmiyorum ki kuzum ya ne olacak halimiz.Atasalardı
da bizi önümüze baksaydık.Ders çalışmaya da inancım kalmadı.
artık.Hangi kitapları aldın holofiram ?

ögretmenlerim canlarım benim hepinizi öpüyorum ögretmenler gununuzu kutluyorum .oglum hasta biraz gelemedim kusuruma bakmayın

Teşekürler ablam senin de kutlu olsun öğretmenler gününAlperenimize de geçmiş olsun.Yerime öp mis gibi yanaklarından

Geçmiş olsun fıstığım.Bilmiyorum ki kuzum ya ne olacak halimiz.Atasalardı
da bizi önümüze baksaydık.Ders çalışmaya da inancım kalmadı.
artık.Hangi kitapları aldın holofiram ?
en kısa zamanda atanırız inşallah yavrum... ihtiyaç eğitim bilimleri konu anlatım, yediiklim pegem yargı gk soru bankası yaprak test aldım canım. yargı Türkçe eğitim videosunu da hediye gönderdiler. elimde hiç çözmediğim eğitim soru bankası vardı femle ihtiyaçın. mat Türkçe hiç almadım. mat yapamıyorum zaten Türkçeden de iki üç yanlışım ancak çıkıyor. bugün az biraz başladım geri çalışmaya bakalım devamını getirebilcem mi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…