Derdi,kederi bırak geyiğe ak :)

Anammmm ne güzeller linkam,güle güle kullan agız tadıyla inşallah,şu peçeteliğin yanında olan ne?

Bebeğim saklama kabı o dört bölmeli.İstersen içinin de fotoğrafını koyayım.Migros'tan aldım,belki sanal marketinde de vardır.Çok teşekkür ederim canım benim.

Bebeğim saklama kabı o dört bölmeli.İstersen içinin de fotoğrafını koyayım.Migros'tan aldım,belki sanal marketinde de vardır.Çok teşekkür ederim canım benim.
Koy canım bir bakayım biliyorsun böyle şeyler dikkatimi çekiyor oldukça,bende diyorum çalışmaya başlayayım da çatal bıçak takımıyla,tencere takımı eksiğim var onları alacagım

Teşekkür ederim kızçelerim,daha güzelleri sizin olsun.Sevdiceğe de attım fotosunu,yarın bakacak bakalım ne dicek. :)

Sağol canım benim
Ya benim sevdiceğin de bitsin acemiliği telefon kullansın
Aramadı hala özledim işte

Kuzum çok güzel bayiliyorum boyle şeylere
Kapakli olan sanirim kahvaltilik
Kullanisli oluyor baya dolapta toplu duruyor
Güle güle kullan
Benim yasadigim ilçeye de küçük bir migros acilicak insaati devam ediyor
Burada büyük market pek yok çoğunlukla BİM a101 dek ihtiyaclarimizi karsiliyoruz çoğunlukla
Memlekete gittiğimizde de dönerken migros a ugrayip alis veriş yapiyoruz

Evet canım kahvaltılık.Çok teşekkür ederim canım,daha güzeli sana nasip olsun inşallah. Ben o iki marketi de çok seviyom,hem her şey var hem çok ucuz. Belki çok küçük şeyler ama şükretmesini bildikten sonra güzel ve çok büyük şeyler.Senin sınava da az kaldı,Allahım yardımcın olsun,inşallah bebeğinin nasibine hayırlı ve güzel bir puan alırsın.

Yapma bee...Sıkı mı acaba Kütahya da eğitimler ?

Aramadığına göre öyle sanırım kuzum.Bölüğe göre
değişiyormuş nette okuduğum kadarıyla.Bazıları çok çektim
diyor,bazıları lay lay lom diyor anlayamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…