Derdi,kederi bırak geyiğe ak :)

Umarım tekrar güzel bir işe girersin canım,streste çok etkiliyor dikkat et kendine kısacası..
Malesef etkiliyor cagri merkezindeydim aksama kdr konus konus nereye kdr sonra basim agriyodu agri olunca yatamiyosun e yatamaynca dha cok agriyo gecmiyo kısır bi donguye girmistim bide psikolojik yani var geceleri kabus goruyodum kalkip kulaklarimi kontrol ediyordum konusuyomuyum diye

Sevdiceğim gitti kızlar İçime öküz oturdu resmen.Bir de yanında
olsam neler olurdu bilemiyorum. Neyse gitsin gelsin bitsin bu çile.

Sevdiceğim gitti kızlar İçime öküz oturdu resmen.Bir de yanında
olsam neler olurdu bilemiyorum. Neyse gitsin gelsin bitsin bu çile.

Başladı ya zaman tez geçer hayırlı teskereler,Allah tez zamanda kazasız belasız kavuşmayı nasip etsin...

gün boyu telefondasın,laftan anlamayan müşteride denk gelirse zavallı baş ağrımasın napsın

günaydın kızlar,çok sakin sayfa bu aralar,herkes iyidir umarım

erken uyandım ama namazdan sonra sızdım geri :)ufak halılar vardı onları yıkadım kahvaltı hazırlayacağım şimdik

Amin canım inşallah

[QUOTE="mOnnO, post: 36992773, member: 625344"

gün boyu telefondasın,laftan anlamayan müşteride denk gelirse zavallı baş ağrımasın napsın

günaydın kızlar,çok sakin sayfa bu aralar,herkes iyidir umarım

erken uyandım ama namazdan sonra sızdım geri :)ufak halılar vardı onları yıkadım kahvaltı hazırlayacağım şimdik [/QUOTE] musterilere surekli ayni lafi anlatmaktan sinir krizi geciriyodum her gun

Merhaba. Benimde cmt. kpss olsa bitse bende derdi kederi bırakıp geyiğe aksam :)
Ömrümden ömür gitti ders çalışmaktan

tuğbim bendeki şu yeşil üçgeni sen de görüyor musun? çevrim dışı oldugum halde neden görünüyor bu anlamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…