depresyondayım mııs(!)

burcumm25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2008
118
2
hayatta sunu cok ıyı anladımkı ınsanları razı etmek mumkun degıl.esımın aılesı bıze cok karısıyo ve ıstıyolarkı 24 sattın hepsını orda gecırelım sevdıklerınden degıl gelın gelsın ıs yapsın dıye.haa ben artık ıkı evı bırden ıdare etmekte zorlandıgımı soledıgım ıcın esım depresyonda.:1shok:.bunu dıyınce gulermısın aglarmısın??kı benn onun mutlu oolması ıcın dort donen ben....yanı benı severek aldı kk bende el yuzu duzgun nerde ne yapacagını bılen bırıyım hesabımı bılırım guler yuzluyum hızmette kusur etmem.sadece benı cok sınırlendırdıgınde kendıme manı olamıyorum kı butun sınırlenmelerım aılesınden cıkmıstır.gecen yıl bugun nısanlanmıstık bu yıl lanet edıyorum bunun gıbı bı ana kuzusu tanıdıgıma..bu erkeklere kırk tane kucaktan gecmıs pasaklı rezıl bı kadın lazımkı anlasınlar ama allah kerımm...benneyaptımki:eek:klava:

Allahım yardım etsin canım sana
sabır diliyorum.
lanet etme biliyorum zor bir durum
inş. herşey en kısa zamanda düzelir.

hayatım yaa...
bşver sakin ol biraz..
zamanla eşinmde hayallerinden kurtulur ve seninde isteklerin ihtiyaçların olduuna inanır umarım..
alışır.. zamanla alışır.. bu bir dönem.. evini yerini bilme dönemi..
sen daa çok ilgi göster eşine ki unutsun annesini mannesini..
evini sevsin ve kararının dooruluunu anlasın.. yoksa kopamaz hiç.

zaten oğulları evlenince kıymete biniyor bu herifler :1closedeyes:
Allah yardımcın olsun

bi kere eşinin ve ailesinin beklentileri yükseltmişsin arkadaşım
mükemel olmaya çalışma derim ben,
çıkıntılık yapmadan, onlara karşı;
yavaş yavaş kes bence bu dört dörtlük halleri.....
sende bir insansın ve 7/24 mükemmel olamazsın
(olabilsen de, bazen olmamalısın!)

Bırak bir süre depresyonda devam etsinn..Elbet çıkacak ordan...
Sen haklısın..Yapmam gerekeni yapmışın.Gerisini o düşünsün

nihayetinde kimsenin hizmetçisi olmak için evlenmedin sen.. kocanla mutlu olmak için evlendin.

X