Depresyondamiyim?

Masal58

Aynaya bakan yüzünü, Kalbe bakan özünü görür
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2017
575
397
Iyi aksamlar arkadaslar.
Nedensizce asiri canim sikiliyor nefes alamiyorum. Canim hic bisey istemiyor sadece ise gidince evden cikiyorum. Ne gezme ne tozma hic bisey yapmak istemiyorum. Asiri acikmam oluyo ve hic uykum gelmiyo, uykusuz ise gidiyorum. Diyet yapiyordum simdi hic bi motivasyonum yok, bos yasiyormusum gibi geliyor.
Depresyondamiyim sizce?

Bir yardım alsan iyi olur. Bende ayni senin gibiyim. Gece uyku tutmuyor gündüz akşama kadar gözü kapalı geziyorum. Gezmek tozmak hiç istemiyorum. Çocuk olduğu için bazen mecbur çıkıyorum. Destek almak istiyorum bende bakalim

Bir yardım alsan iyi olur. Bende ayni senin gibiyim. Gece uyku tutmuyor gündüz akşama kadar gözü kapalı geziyorum. Gezmek tozmak hiç istemiyorum. Çocuk olduğu için bazen mecbur çıkıyorum. Destek almak istiyorum bende bakalim
Bende cocukta yok.. destek icinde yarim birakirim diye baslamiyorum kendime onem vermiyorum ne yapacagimi sasirdim

Bende cocukta yok.. destek icinde yarim birakirim diye baslamiyorum kendime onem vermiyorum ne yapacagimi sasirdim
Yaşadığın birşeyler kaynaklı olabilir. Onu çözmeye çalış öyle birsey varsa. Bazen insan hayatında dönem dönem olabiliyor böyle hep aynı şeyler monotonluk can sikabiliyor. Farklilik katmaya calis. Vardır bilinç altında birseyler

X