depresyona gırmek uzereyım sızde durum ne

keri34

derinin annesi
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2007
1.718
5
kızlar bebegım 14 gunluk oldu.ıkı gun once kayınvalıdem vefat ettı.esım suan memleketınde cenaze ıcın.bense sureklı evın ıcınde bebekle ugrasmaktan cok bunaldım.sureklı memede duruyor oglum ne zaman bıraksam aglıyor.onu bırakıp tuvalete bıle gıdemıyorum.memede uyuyor yatagına koydugum anda uyanıyor.bıde gazı var.kısacası cok bunaldım hersey ustuste geldı esımın yanındada olamadım.sınırlerım cok bozuk

ah canım öncelikle basın sagolsun gercekten cok zor bı durum herseyın ustuste gelmesı bunaltmıstır bıde lohusasın hersey kafana takılır canım kendı annen veya ablan kardesın varsa yanında gıdıp kalabılırsın yada yanına cagır sana yardımcı olsun lar canım tekrar basın sagolsun allah yardımcın oldun

ah canım öncelikle basın sagolsun gercekten cok zor bı durum herseyın ustuste gelmesı bunaltmıstır bıde lohusasın hersey kafana takılır canım kendı annen veya ablan kardesın varsa yanında gıdıp kalabılırsın yada yanına cagır sana yardımcı olsun lar canım tekrar basın sagolsun allah yardımcın oldun

canım cok sagol.ben zaten annemle altlı ustlu oturuyorum annemın cok yardımı oluyor sagolsun ama dedıgın gıbı lohusalık psıkolojısı cok zormus hersey gozunde buyuyor.

canım başın sağolsun
eşin içinde çok zordur şimdi canım annen seni yalnız bırakmasın geçer inş bu hüzün bebişine bak şükret belki faydası olur

bende yanlızım hayatım hatta kayınvaldemi sepetledim ailemde yurtdışında. akşama kadar yanlızız oğlumla ama bu benim daha çok hoşuma gidiyor.:) sende bebişinle yanlız kalmanın keyfini çıkar eğer başka seçeneğin yoksa. kolaylık versin rabbim..

buarada başınız sağolsun. Allah sabırlar versin..

canım başın sağolsun
eşin içinde çok zordur şimdi canım annen seni yalnız bırakmasın geçer inş bu hüzün bebişine bak şükret belki faydası olur

sorma canım ya esıme daha cok uzuldum adamcagız sevınsınmı uzulsunmu ıkısıde canı ama kısmet ıste

Başın sağolsun canım...Zor bir dönem geçiriyorsun Allah yardımcın olsun..Az bebeğin büyüsün hrşey yoluna girer..Annen yanındaymış en azından..Bebeğin uyuyunca Annene bırak bir duş al rahatla tatlım...

canım ilk 1 ay benim de bebegim oyleydi aynı anlattıgın gibi
tuvalete gıdemıyordum bırakıp aglama krizine giriyordu!!
ama sabret canim duzene giricek henuz cok minik
op onu bol bol
sana saglıklı gunler diliyorum

Canım öncelikle başınız sağolsun , dediğin gibi eşine de yazık biri annesi diğeri evladı üzüntüyle sevinç nasıl bir arada yaşanır zor bir durum Allah Sabır versin :KK43:( loğusalık psikolojisi bambaşka birşey .. şimdi havalarda güzelleşmeye başladı insan bebekle aynı evin içinde bazen bunalım geçiriyor .. benim ki 20 günlük oldu bu yeni düzene biraz daha alıştım gibi .. kolay değil sana muhtaç bir bebek , gece uykusu farklı gündüzü farklı .. bende annemin yanında kalıyorum ama yine de strese sıkıntıya giriyorum , çabuk sinirleniyorum , yeri geliyor tutamıyorum kendimi Cama baka baka ağlıyorum .. Garip bir duygu kendime inanamıyorum ... sana tavsiyem bebeğini yerinde uyumaya alıştır , bırak ağlarsa da ağlasın yorulup susuyorlar uykuya dalıyorlar dene bence .. Malesef dün ben öyle yaptım , akşam misafirimiz gelmek için haber verdi annem de biraz rahatsızdı , mecburen mutfağa ben girdim . Benim ki de ağlıyordu , karnını doyurdum - gazını çıkardım - altını temizledim . Baktım canı ağlamak istiyor bıraktım öylece mutfağa girdim Ne yapayım . Az sonra geldim bir baktım benim ki uyumuş :)) gaz sorunu için ben rezene çayı vermeye başladım , sanırım faydasını gördük fazla kasılıp ağlamıyor önce ki gibi ..

canım ya başınız sağolsun gerçekten zor bir durum.lohusalık psikolojisi bir yandan allah yardımcın olsun

basin sagolsun!

benimde esim 12 nisan askere gitti Ankaraya 6 ay sonra gelcek canim sikkin !

canım başınız saolsun çok kötü bişey bir yandna mutluluk yaşarken bir ayndan ne acı bişey hayat ne kadar farklı yeni biri doguyor dünyanıza ama başka biri gidioyr allah rahmet eylesin rabbim yar ve yardımcın olsun hayatım inşaallah bebişin normal hayata bir an önc eadapte olur ama şu an varya hala kendini senin karnınd asanıyor bu yuzden buyuk ihtimalle seni sürekli emzik gibi yanında istioyr canım emzik denedin mi almıyor mu

ıyı dıleklerın ıcın cok sagol canım.emzık denıyorum uyurken alıyor ama tam yakalayamıyor henuz sık sık dusuruyor.

X