Denizli'de Botoks

Mirzoey

Guru
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2012
527
409
Merhaba arkadaşlar. Botoks için araştırma yaptığımda Denizli ile ilgili herhangi bir tavsiye göremedim. Ben de kendi tecrübemi paylaşmak istedim, belki ilgilenenlere faydası olur.

Dün ilk kez tüm yüz botoks uygulaması yaptırdım. Doktorum Emre Erkilet Bey'di. Uzun süredir düşünüyordum, Cumhuriyet Bayramı kampanyası olunca indirimi kaçırmak istemedim.

Doktor Bey ve ekibi çok ilgili ve güler yüzlü. Enerjileri çok hoşuma gitti. İşlem sonucu ile ilgili konuşmak için henüz erken, umarım beklediğim gibi olur. Kullandığı ürünün markası dysport bu arada. Eli hafif.

Olur da Denizli'de botoks araştırması yapan olursa Emre Bey'i seçenekleri arasına eklesin derim.

Merhaba
Dr Tuğrul Çelebi plastik cerrahi uzmanı. 3 yıldır düzenli botoksa giderim. Çok memnunum. Geçen kuaförde konusu geçince kuaförüm dahil birçok müşterisinin ona gittiğini öğrendim. 😊

Bu tarz işlemleri işinin uzmanı yapması gerektiğini savunanlardanım. Üç kuruş fazla olsun ama merdiven altı yerde ya da alakasız doktorlara yaptırmayın.
Bir tanıdığım başka bir doktora yaptırdı pratisyendi yapan doktor. 2 aya yakın göz kapağı düştü haykır cepkin gibi gezdi. 😀

Merhaba
Dr Tuğrul Çelebi plastik cerrahi uzmanı. 3 yıldır düzenli botoksa giderim. Çok memnunum. Geçen kuaförde konusu geçince kuaförüm dahil birçok müşterisinin ona gittiğini öğrendim. 😊

Bu tarz işlemleri işinin uzmanı yapması gerektiğini savunanlardanım. Üç kuruş fazla olsun ama merdiven altı yerde ya da alakasız doktorlara yaptırmayın.
Bir tanıdığım başka bir doktora yaptırdı pratisyendi yapan doktor. 2 aya yakın göz kapağı düştü haykır cepkin gibi gezdi. 😀

Bu mesaja asla itibar etmeyin !

X