denize sıfır islami otel (acilll lütfenn)

matmazel34

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2013
966
1.748
Haziran'ın ilk haftası balayına gideceğiz. İslami otel olmasını haşema ile rahat hareket edebilmek için istiyorum. Ama gün içinde eşimle de birlikte vakit geçirebilmek için denize sıfır olmasını istiyorum, havuzla alakamız olmayacak. Bu standartlarda sadece Alanya Bera Otel buldum. (fiyatı biraz fazla geldi).

Başka öneriniz tavsiyeleriniz var mı? Villa otel tarzı bir yere de gidebiliriz.

Haziran'ın ilk haftası balayına gideceğiz. İslami otel olmasını haşema ile rahat hareket edebilmek için istiyorum. Ama gün içinde eşimle de birlikte vakit geçirebilmek için denize sıfır olmasını istiyorum, havuzla alakamız olmayacak. Bu standartlarda sadece Alanya Bera Otel buldum. (fiyatı biraz fazla geldi).

Başka öneriniz tavsiyeleriniz var mı? Villa otel tarzı bir yere de gidebiliriz.
Canım capris otel var didim de (onunda parası fazla gelebilir ama erken rezarvasyon yaptırırsanız uygun olur)

Oraya da bakmıştık ama ücreti gene fazla geldi. Euro baya yükseldi çünkü.

Peki Hotel Burcclub hakkında bilginiz varmı?

Oraya da bakmıştık ama ücreti gene fazla geldi. Euro baya yükseldi çünkü.

Peki Hotel Burcclub hakkında bilginiz varmı?
Yok canım o oteli bilmiyorum ama isterseniz ets turdan falan bilgi alabirsiniz önerdiklerini internetten araştırabilirsiniz biz genelde tatile gitmeden önce öyle yapıyoruz

otellerin neredeyse hepsi hakkında kötü yorumlar var :KK70: ne yapıcağımızı şaşırdık :KK70:

İslami otel adı altında olunca fiyatları baya bi artırıyorlar canım. Bende arayış içindeyim. Şah inn paradise, adenya ve bera otelleri buldum bende güzel olan ama dediğim gibi fiyatlar aynı özellikteki normal otellere göre baya pahalı maalesef...

bera yı pahalı bulduysan angel peninsula ve adenyaya hiç bakma derim:) ama bak en iyi islami oteller bence
villa otele gidersen gecelik 4-5 binden başlar
sen en iyisi caprise git ora ucuzdur iyidir her sene giderim ben

Marmariste Angels Peninsula otelin üzerine tanımam tabi fiyatı biraz pahalı ama kaliteli bi tatil yaparsınız.

selge beach'e baktınmı karma havuzu var haşemayla girme şartı var. bende bugün rezervasyon yaptırdım inşallah güzel geçer.

X