Denizci sevgilileri/eşleri

terzii41

Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2017
6
3
26
3 ay önce sevgilimi gemiye uğurladım.1 senelik bir ilişkimiz var ben okulum sebebiyle zaten uzaktaydım, hep uzaktık hep mesafe vardı aramızda. Çok özlüyorum onu, alışamıyorum. Alışmakta istemiyorum açıkcası. Yokluğuna alıştığım bir insanı istemem. Garip gelebilir tabi bu düşünce ama yokluğu o kadar zor ki alışmak istesemde alışabiliceğimi pek sanmıyorum. eşi sevgilisi gemici olan varsa toplanalım dertleşelim, yaşca büyük olanlar illaki vardır, desteklerinizi bekliyorum nasıl alıştırıyorsunuz kendinizi ?

Abim denizci idi bıraktı geldi çok stresli is olmuyor ama çooook özlem giriyor araya herseyden çabuk soğur fazla takarlar benim bildiğim sevgilisi vardı bi sürü oldu da sonra tabi ki yok gidiyor uzun zaman giriyor araya anlasamadlar hepsi ile tak tük uzun süren oldu ama netice alınmadı geldikten sonra evlendi sabır gerekli bence seviyorsanız birbirinizi bekleyin ve alişin o tempoya

Cok seviyorum biliyorum oda cok seviyor ama suan 15 gundur konusamiyoruz sadece internet uzerinden gemisini kontrol edebiliyorum
Abim denizci idi bıraktı geldi çok stresli is olmuyor ama çooook özlem giriyor araya herseyden çabuk soğur fazla takarlar benim bildiğim sevgilisi vardı bi sürü oldu da sonra tabi ki yok gidiyor uzun zaman giriyor araya anlasamadlar hepsi ile tak tük uzun süren oldu ama netice alınmadı geldikten sonra evlendi sabır gerekli bence seviyorsanız birbirinizi bekleyin ve alişin o tempoya
yoru

Cok seviyorum biliyorum oda cok seviyor ama suan 15 gundur konusamiyoruz sadece internet uzerinden gemisini kontrol edebiliyorum

yoru
Allah sabır versin canım ne diyim zor mesele benimde eşim asker 6 aydır yurt dışında sadece net üzerinden görüşebiliyorum çok stresli bi durum anlıyorum seni ama seviyorsan mecbur katlanicak sin

Allah sabır versin canım ne diyim zor mesele benimde eşim asker 6 aydır yurt dışında sadece net üzerinden görüşebiliyorum çok stresli bi durum anlıyorum seni ama seviyorsan mecbur katlanicak sin
Konusabilsek, mesajlsabilsek dayanilir, dayanilmicak bisey degil ama hic bir an ondan haber alamamak cildirtiyor

sesini duymadığınız konuşmadığınız rekor gün sayılarını alalım?
ben başlıyayım 38 :KK43:
çok şükür özel sektörde internetsiz gemi sayısı azaldı ve rahat ettik diyordum ki...
bu seferimiz malesef internetsiz bi gemi :KK43:

Benim 20 gundu hemde ilk seferinde yasadik simdi kucuk gemiye cikti bu sefer seferler uzun surmuyor Allaha sukur. Esin gemicimi

X