Vücut Kremleri Deniz Tuzu ile Harika Bacaklara Kavusun !!!

Vücut kremleri, losyonlar

ilgin0707

seviyor seviliyor:)
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2007
7.521
2
100 g toz şeker
200 g deniz tuzu
75 g nemlendirici losyon

Tüm malzemeleri kaseye boşaltarak iyice karıştırın. Karışım çok sıvı olmamalı. Ardından uygun bir şişeye boşaltın. Buzdolabında muhafaza edin. Kullanım için duş alırken bacaklarınıza spatula ile ya da elinizle yayın. 1 dk bekledikten sonra ılık suyla yıkayın ve kurulanın. Bu karışımı aynı zamanda ellerinizde, dirseklerinizde ve topuklarınızda kullanabilirsiniz. Fakat kesinlikle yüz ve cildinizin narin olduğu bölgelerde kullanmayın.

ya denmişti ya seker tüyleri besler diye .. bide denmiştiki tuz ve v.s karışımlar azaltır diye şimdi bu tüyler sersem olacak :roflol: tatlım biraz acsana ne için önerdin.. dirsek falan için de kullanılıyosa heralde pütürleri yok etmesi için falandır ayrıca yumusatmakta bende pek anlamadım işin aslı asıl amacı CADIARZU

canım ölü deriyi kaldırıyor batıkların varsa ona iyi geliyor o nedenle hassas bölgelerde kullanmamanızı yazdım zaten deniz tuzu kullanılacak toz şekerde evde kullanılabilecek bir peeling malzemesi pek çok karışımda da şeker var zaten

aktardan alabilirsin cnm.ya da internetten de bulabilirsin,google'dan arat çıkar zaten..

aaa
benim deniz tuzum vardı
bu başlığı görünce aklıma geldi
formül güzel bencede işe yarıycaktır
çünkü deniz tuzu tek başına bile iyiydi
mutlaka deniycem teşekkürler canım

şakkıdı şakkıdı şakkıdı

Deniz tuzu aktarda bulunuyo mu arkadaşlar ve fiyatı pahalı mı ucuz mu? Ben bi kez bi yerde görmüştüm ama çok pahalıydı parama kıyıp alamadım..bi daha da denk gelmedi hiç bi yerde :KK43:

Benim batıklardan çok deri altında büyüyen kıllar oluyo..batığı temizlemek kolay iz bırakmıyo ama deri altındakiler çıkmıyo çıkarmaya uğraşırken de iz bırakıyo.Gerçekten bıktım artık onlardan..bacaklarımı alıyorum yine de istediğim gibi pürüzsüz olmuyo sayelerinde.....offff offff kadın olmak zor geliyo bazen :)

arkadaşlar deniz tuzunu banyoda uygulamaya çalıştım ama tuzlar hep küvete dökülüyo doğru düzgün süremedim bacağıma... kullanan arkadaşlar nasıl uyguladığınızı anlatabilir misiniz?

kızlar bu denızz tuzunun fıyatı ne kadar ben cok pahalı dıye bılıyorummm

PARDON ARKADAŞLAR BU DENİZ TUZU İRİ İRİ Mİ OLUYO? EVDE DAHA ÖNCE Bİ TUZ ALMIŞTIM AMA NE TUZUYDU UNUTTUM :1no2:GÖRÜNÜMÜ YEMEKLERDE KULLANDIĞIMIZ GİBİ İNCE Mİ YOKSA İRİ İRİ Mİ?:nazar:

X