Gebeliğe Hazırlık dengem mi bozuluo hamilemiyim anlamadım !!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

kedinihal

tanayımmm tanemimmm
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2008
983
1
38
mrb arkadaşlar. 10 aylık evliyim evlendiğimiz aydan beride çocuk istiyoruz.. geçen aya kadar çok erken olduğunu bilmeme rağmen dr lardan çıkmadım.. herşeyim normaldi.. eşimin sperm sayısı 24.000.000 du (1ccde) bunuda 2 ay önce halletmiştik 36.000.000 çıkmıştı. dr tamam dedi. iyi dedi. ama tabi ben bu aralarda bunalıp bıraktım dr u falan hiçbir umudum kalmamıştı.. geçen ay tam 10 gün önce 3 günü kahverengi olmak kaydıyla adet gördüm.. aralığın 2 siydi. normalde 4 gün önce gelir.. dün adet olmam gerekirdi ama 2 gün önce çok az pembemsi bi akıntı geldi. tamam dedim oluyorum.. ama tık yok.. hala gelmedi. olcakmış gibi belim ağrıo göğsümde inmedi.. anlamıorum ne olduunu.. umudumda yok.. böle bişi yaşayan arkadaşlar varsa bana yardımcı olabilirlermi???

Canım stres yapma öncelikle rahat ol. Anlattıgın kanama yerleşme kanaması gibi göğüslerinde şişlik felan ama umutlandırmak istemem stresten adetin gecikmiş felanda olabilir. Sen yinede beklenen adet gününden 10 gün gecmesini bekle ve idrar testi yap ondada cıkmazsa kan testi yaptır.Ama kendini pozitif cıkacakmıs gibi umutlandırma. Hayal kırıklıgına ugramanı istemem. Henuz 10 ay için erken. Sağlıklı bir çiftte bile hamile kalabilme oranı %25 biliyorsun

Umarım hamilesindir. güzel haberlerini mutlaka yaz buraya canım:CüvCüv:

Eklentiler

• $bebek-resim9.jpg
    77,7 KB · Görüntüleme: 63
duygumm sağol ama inan bu ay taşınma telaşından bırak bebek için stres yapmayı kocişimle ilgilencek zaman bile bulamadım:) yani hiç düşünmedim bile acaba diye.. ama geçen gün o akıntı gelince ve durunca insan ister istemez acaba dio. hiçbir belirti yok sadece geceleri oturmayı çok sevmeme rağmen erkenden yatıorum ama onuda yorgunluğuma veriyorum..

Anladım canım ama sen yinede biraz bekle veya hiç bekleme hemen kan testi yaptır kan testinde kesin sonuç alırsın en azından kafanda soru işareti kalmaz. Eğer ki istiyorsan insallah hamilesindir.

Arkadaşlar Merhaba;

Yani bir konu açmak istemedim. Benimde adetime daha 9 gün var . Fakat pembemsi kahveremgimsi bir akıntı gibi. Lekelenme denilen şey adetten öncede gelebilir mi? Şaşmayan adetim geçen ay 3 gün geç gelmişti. Kafam karıştı yani. Ve yaklaşık 1 haftadır da kasıklarımda ağrım var gibi. Dediğiniz gibi umutlanmak için erken en iyisi ben akşama bir test yapıyım bakalım ne çıkacak....

mrb arkadaşlar.. dayanamayıp bugün idrar testi yaptım pozitif çıktı ama pembemsiydi 2. çizgi.. hemen dr a gittim.. anlattım böle böle die. alttan ultrasyona soktu rahim duvarın baya kalınlaşmış ya yeni başlayan bi gebelik yada biten bi gebelik diyip kan testi istedi,. sonucunu 1 saat sonra gidip alıcam.. allah ım ya ne olur bebeğim yaşasın neolur... arkadaşlar dualarınıza ihtiyacım var...

Evet müjdeyi ben yapayım dedimhihoyyyt kedinihal biraz önce kan testini aldı ve 2 haftalık hamileeeeeeeeeeeeeeeehihoyyyt darısı bekleyenlerin başınaaaakaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
duygu yaa aşk olsunnn ben vercektim müjdeyi. sağolasınız canlarım benimm :)

tesadüf eseri konunuzu açtım ve okudum..:teytey: iyikideokumuşum:sm_cool:
sonunda da böyle cici bir haberle karşılaşmak mutlu etti beni... Şeniz
allah kucağınıza almayı nasip etsin inşallahh :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…