Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu deneyimli ve zevkli arkadaslardan oturma odasi icin fikir istiyorum

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

scelebi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2012
10
1
Arkadaslar oturma odami bastan asagi yenileyecegim ama renk olayina karar veremedim. Oturma odam cok genis degil ama isik alan ferah bi yerde renk olarak oturma grubunda mor fume yada yesil kahve tonlarida iki renkli oturma gruplarindan dusunuyorum ama tabinofurma grubundan yola cikarak hali perde vs hepsini yenileyecegim. Mor cokmu bogar acaba carpici bir renk oldugundan cabuk sikilirmiyim kullanan varmi koyu renkleri yada cok acik beyaz renkleri trrcih etmiyorum ellerinde cikolatayla gezen uc kucuk ufakligim var temizligide kolay olmali degerli fikirlerinizi varsa resimle birliktr bekliyorum

Mobilyalar mümkün olduğunca acil renk aksesuarları renkli sec.böylelikle sikldikca sadece aksesuar ve kirlentleri değiştirerek bambaşka bir oda yapabilirsiniz.

Yasemincim yok niye yanlis anlayim her turlu fikre acigim.acikcasi evlenirken esyalimi secip evimi duzmek nasip llmadi hala kaynanamdan kalan esyalarla oturuyorum ve cok sikildim bu dinemde de moda olup begendigim hersey icimde kaldi ilk defa bir ise kalkistigim icinde yeniliklere oyle fazla cesaretim yok o yuzden sizden fikir istiyorum.mesela sen ne önerirsin

Mesela füme rengi modern bi köşe alırsınız pembe yeşil mavi kırlentleri olur tv ünitesi orta sehpa beyaz olur aksesuarlarda turkuaz olur

Screenshot_2015-10-22-20-17-40.png

Kose takimina bayildim ama oturma odamin bicimine uygun degil kkasik oturma grubu almam gerek ama renkker super

İkeaya vaktiniz mi? Ben bütün mobilyalarimi ikeadan almaya düşünüyorum.hepsi en acik renklerde aksesuar ve kirlentlerle civl civil yasanasi ferah bir ev oluşturmaya düşünüyorum.sizde acil renkli mobilyalar bakin derim.

Benim oturma odamda da mor koşe koltuk ve mor beyaz duvar unitem var. Mordan hic sikilmadim sikilman da.. Mor asigi biriyim. Hic bogucu ve sikici degil tam tersi cok ic acici. Enerji verici bir renk.. Yasemn2014 adli arkadasin ekledigi fotograftaki kose koltuk da cok guzelmis. Yastiklar ve hali rengi de cok guzel..
En guzel mobilya ve aksesuarlar ikeada. Bir bakin derim..

X