deneyimli olanlar bi bakabilir mi? ne oluyor bana?

arwen10_19

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2010
541
12
Adetim bugün itibariyle 9 gün gecikti.gecikmenin 2. gününde yaptığım test negatifti.dün akşam yani 8. günki de negatif.akşam yapmıştım bide yarım saatte bir wc gidiyorum acaba konsantre olmadığı için mi diye düşündüm.bu sabah yine yaptım o da negatif.ve hala adet olmadım.yalnız bugün sağ kasığımda bir ağrı var karnıma ve bacağa doğru yayılıyor.bakalım beklıyorum ya adet olcam yada yarın doktora gıtcem allah korusun kotu bısey olmasın diye.belkı de mevsımsel bıseydır.ama ben anlam veremedim.

eğer regliniz ilk defa bu kadar geciktiyse bide kanda gebeliğe baktırın bence idrarda bazen çıkmayabiliyo geç döllenmeden eğer hamilelik olmadan bu kadar geciktiyse bencede bi doktorunuza görünün.gönlünüzden bebek olması gecikiyosa inşallah bebeğiniz sizinledir...

canım benim reglim çok düzenlidir ama 2 senedir her sene bi kere olmadıgım oluyor. ayrıca cokta az geliyor son zamanlarda. kontrol oldum bi sorun yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…