Deneyimli anneler

Pembekoala35

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2016
6.761
11.933
Iyi pazarlar herkese...derdime care bulursaniz cok sevinirim.benim 20 aylik bi kizim var.ilk dogdugundan kafasinda yara gibi bisey vardi ama gecici bi durummus doktor zeytinyagi surun gecer dedi.kizimin saci coktu ve asiri terliyordu.hem kremi rahat surelim hemde terlemesin diye sacini kazittik.cok sukur yarasi tamamen gecti.kizimin saclari uzadi ama sanki az gibi aralarda bosluklar var.boyuda fazla uzun degil.diger yasitlarina baktigimda uzunlugunu bi yana birak cok seyrek.ben bunu cok takiyorum kafaya herkes kestir diyor ama ben kesinlikle kestirme taraftari degilim.artik buyudu kazitsam anlar psikolojisini etkiler.sizce ilerde duzelirmi saclari yada ne yapmaliyim gurlessin diye

bebeklerin saclarini kazitmayin
sorunuzlaa ilgili bi yorum yapamayacagim neticede her insanin sac sekli farklidir , cok rahatsiz edici bir goruntusu varsa doktorunuza danisin
kamu spotu olsun diye tekrardan yaziyim bebeklerin saclarini kazitmayin

bebeklerin saclarini kazitmayin
sorunuzlaa ilgili bi yorum yapamayacagim neticede her insanin sac sekli farklidir , cok rahatsiz edici bir goruntusu varsa doktorunuza danisin
kamu spotu olsun diye tekrardan yaziyim bebeklerin saclarini kazitmayin
Bende kesinlikle kazitmam ilkinde kremi surmek icin yapmak zorunda kaldim.

Iyi pazarlar herkese...derdime care bulursaniz cok sevinirim.benim 20 aylik bi kizim var.ilk dogdugundan kafasinda yara gibi bisey vardi ama gecici bi durummus doktor zeytinyagi surun gecer dedi.kizimin saci coktu ve asiri terliyordu.hem kremi rahat surelim hemde terlemesin diye sacini kazittik.cok sukur yarasi tamamen gecti.kizimin saclari uzadi ama sanki az gibi aralarda bosluklar var.boyuda fazla uzun degil.diger yasitlarina baktigimda uzunlugunu bi yana birak cok seyrek.ben bunu cok takiyorum kafaya herkes kestir diyor ama ben kesinlikle kestirme taraftari degilim.artik buyudu kazitsam anlar psikolojisini etkiler.sizce ilerde duzelirmi saclari yada ne yapmaliyim gurlessin diye

Bnm kiziminda alni oyle bi acik ki, sanirim bnm disimda herkese dert oldu.:işsiz:
Bnm oglumun kafasi kabak gibiydi, onun saci uzadiysa bosluklari kapandiysa her bebegin uzar ve kapanir.
Saclarinin duzene girmesi 3 yasi buldu ve bn kazitmadim ama duzenli kestirdim.

Zeytin yagi saca faydali oldugunu biliyorum, zeytinyaga devam edebilirsin?

Benim oğlumunda saçları çok seyrek banada hep kazıtmamı söylüyolar ama istemiyorum sarımsak saç çıkarmaya çok yardımcı diye biliyorum ama nasıl kullanmalısın onu bilmiyorum bende belki ileride uygularım oğlum şimdi 18 aylık daha

Badem yağının gürleştirme özelliği varmış.
Yengem kuzenlerime bebekken kirpiklerine çok sürmüştü.
Çipil çipil bakıyorlar şimdi :)

Ben kazıtmaya karşı değilim.
Yazın kazıtsaymışsın olurmuş aslında.
Kazıtınca bütün saçlar aynı boyda olduğu için gür görünüyormuş.

Sağlığı yerindeyse gerisi fasafiso.

X