Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri deneyimlerimi paylaşmalıyım. bakın kızlar

desiire

Guru
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2010
98
8
kızlar.... bu göğüs büyütme diye bi e kitap satılıyo ben onu aldım. içi saçma sapan para tuzağı. sitede övenlerinde bot olduğunu düşünüyorum sonuçta çok okunan bi site burası. burda reklam yapmaları mantıklı

burdaki neredeyse bütün yöntemleri denedim. çörekotu yağı müthiş kıllandırıyo

bi ses var göğüsü büyüten. onun etkisi regl dönemine kadar çünkü prolaktini yükseltiyo ve prolaktin regl de tekrar düşüyo ki sağlık içinde bu gerekli... ayrıca regl düzensizliği yapıyo.

kadın doğum hapı sakın kullanmayın tam bir saçmalık o konuda yaralıyım halim yok anlatmaya ama lütfen inanın bana kullanmayın
intromtrack yöntemi işe yarıyo gerçekten. ben bi ay devam edebildim. çok yoğun ve hareketli bi yaşam tarzım var illa bigün bozuluyo ve yöntem o kadar kolay değil sonuçta
şimdi saraçoğlu kullanıyorum bozulmuyo çünkü kolay ve çok ucuz ...ve bu kadar mutlu olmadım daha önce hiç. cidden işe yarıyo gerçi daha onuncu günümdeyim ama ergenlikteki gibi içindeki doku acıyo.
sorularınızı cevaplayabilirim. yıllardır bu sitede herbişeyi kendi üstümde denemiş biri olarak. gelin ablanıza anacım

Canım kullandığın kürü detaylı bir şekilde yazarsan bizde faydalanabiliriz :) Benim göğüslerim düz denecek kadar küçük hafif bir kabarıklık var o kadar gerçekten artık çok sıkıldım işe yarıyorsa denemek istiyorum :)

Yani 10 gündür şerbetçiotu çayı mı içiyorsun ? Bende saraçoğlunun yöntemine başladım 4 gündür şerbetçiotu çayı içiyorum bu sefer işe yarasın ya :KK43: ben saraçoğlunun bilgi birikimine güveniyorum büyürse bu yöntemle büyür ancak, canım 9 ay boyunca 1 ay şerbetçi 1 ay hayıt mı içicez ? Burda gelişmeleri paylaşalım birbirimizle hatta bu yöntemi kullananlar için yeni konu mu açsak matemde adyalinada bu yöntemi kullanıyorlar bi konu altında toplanıp gelişmeleri paylaşsak mı bu yöntemi uygulayanlar olarak?

yok ilk 1 ay şerbetçi otu çayı, hergün ceviz yicez, yarım avakado tüketicez, ve sarı çekirdekli üzüm tüketicez, 2.ay yine bunları yiyerek hayıt tohumuna devam edicez. birde 2 günde 1 30-40b gr arası sütlü çikolata

yok ilk 1 ay şerbetçi otu çayı, hergün ceviz yicez, yarım avakado tüketicez, ve sarı çekirdekli üzüm tüketicez, 2.ay yine bunları yiyerek hayıt tohumuna devam edicez. birde 2 günde 1 30-40b gr arası sütlü çikolata
3. Ay ve sonrasında ne yapıyoruz?

X