Saç Bakım Ürünleri denenmıs karısımlarınızı beklıyorum

X

xyz89

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi xyz89
delikafaduldenarkadaslar ben badem yagı hinıt yagı bugday yagı ısırganotu tohumu yagı jojoba yagı cam terebentı yagı susam yagı aldım sımdı neyle neyı karıstırayım yada hepsını bır mı karıstırayım denenmıs memnun kalınmıs tarıflerıniz varsa lutfen aciil beklıyorum cunku sacıma uygulamak ıcın sabırsızlanıyrumdelikafadulden

• Konu Sahibi xyz89
kızlar sımdı ben bu karısımı uyguladım saclarım yaglı beklıyorum bakalım ne olacak sonucları sıze bır bır bıldırcem 3 saat beklemeyı dusunuyorumm

• Konu Sahibi xyz89
badem yağı defne yağı hint ve susam yağı haftada bikere yapıyorum iyi geliyo

• Konu Sahibi xyz89
hımmmmm baska yokmu arkadaslar yaaaaa soyle saclarımı yumusatsın uzatsın beslesın parlatsın falan......

• Konu Sahibi xyz89
kızlar karısımımı yapmıstım ya yemın edıyorum 1 cm uzatmıs şoktayım bılıyo musunuz nerden mı anladım sacımı daha yenı boyattım 1 cm dıbı gelmıs yaaaa cooook mutluyum

• Konu Sahibi xyz89
ewet kızlar dun yıne yagladım aynı karısımla aksam yıkamaya usendıgım ıcın oylece yattım sabah yıkadım ıste bırde baktımkı sacım 1 cm daha uzamıs yanı ben bunu her hafta uyguluyorum buda ayda 4 cum uzaması demek olacak

• Konu Sahibi xyz89
karışımı tam olarak yazarmısın lütfen

• Konu Sahibi xyz89
cam terebentı yagı
ısırganotu tohumu yagı
bugday yagı
hint yagı
jojoba yagı
susam yagı
hepsınden bırer kapak koyuyosun sacına suruyosun aktardan aldıgım kadın dedıkı bol mıktarda E vıtamını oldugu ıcın de sacı hemen uzatıyomus bende hep baskalarının sacı uzar sanardım artık benımkı de uzuyor cok mutluyum tabı bunun yanında gunde bı tane yatmadan once sarımsak yutuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…